Na chvostu. Lidé Hřiba nemají rádi, ukázalo se
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2021 v 10:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

1) Proč odvolat současné vedení ČEZu; 2 ) Lidé z ODS a TOP 09 nemají být zaměst. v. s
1) Odvolá Ministerstvo financí ČR současné manažery ČEZu, kteří nemají důvěru ve společnost kterou řídí? 2) Lidé z pravicových stran ODS a TOP 09 nemají být zaměstnanci veřejného sektoru, tedy být placeni z veřejných peněz.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.7.2019 v 08:40, zobrazit podobné
Tohle lidé nemají rádi... Kubera se vypořádal s Drahošem a jeho ženou, partaj ho zase nepochválí
ROZHOVOR Eva Drahošová neměla mluvit o výši důchodu a Jiří Drahoš neměl ukazovat, jak se mu nemotá hlava, když se zatočí. „Šlo o nevkusný útok na Zemanovo zdraví, a to se nedělá, lidé to nemají rádi,“ tvrdí senátor za ODS a primátor Teplic Jaroslav Kubera s tím, že takové útoky ještě více mobilizovaly Zemanovy voliče. Chuť Drahoše založit vlastní politickou stranu ho pobavila, devět subjektů v Poslanecké sněmovně je mu prý málo. Kubera, jehož strana Drahoše před druhým kolem oficiálně podpořila, tvrdí, že by si měl vybrat už existující politické uskupení. A upozorňuje, že velká část jeho voličů nedala hlas jemu, ale spíše proti Zemanovi, takže jeho podpora není tak jistá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
„Pane Kalousku, lidé vás nemají rádi...“ Jak na to lídr TOP 09 odpověděl?
Ve včerejších Událostech, komentářích se k nové vládě Andreje Babiše s ČSSD za podpory komunistů vyjadřovali Miroslav Kalousek za TOP 09, Radim Fiala za SPD a Jakub Michálek za Piráty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Nohavica má pravdu! Oslavy NATO mají hodně peprnou dohru: Piráti nebudou rádi
Kdo v úterý cestoval pražským metrem, byl nucen si z amplionů vyslechnout promluvu primátora hlavního města Zdeňka Hřiba, který česky i anglicky oslavoval dvacáté výročí vstupu do NATO. Agitace v dopravních prostředcích vyvolala u některých zděšení. Jak připomínali pamětníci, aktivismus primátora Hřiba překonával i to, čeho jsme byli svědky před rokem 1989.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Karol Hrádela: Lidé nemají rádi, když se na jejich názory kašle
Podporuji demokracii ve všech stranách. Vedení smí nerespektovat názory členské základny jen ve zcela mimořádných situacích, které je nejlepší, když nikdy nenastanou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
To bude nářku: Češi nesnáší EU úplně nejvíc ze všech. A je to ještě vážnější
Po průzkumu, ve kterém se ukázalo, že Češi povětšinou nevěří v Boha a muslima by za člena rodiny nepřijali, je zde další, tentokrát Parlameter 2018. A Česko je v něm znovu na špici. Nebo na chvostu, záleží na úhlu pohledu. Evropský parlament vypracoval studii jeho vnímání a vnímání celé EU. Češi nevycházejí jako největší euroskeptici. Ale podle výsledků jim EU zřejmě nepřijde důležitá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Referendum o konci v EU! napsala Klára Samková. A je zle
Téma brexit se na stránkách novin objevuje poměrně často. Své si k němu řekla i advokátka Klára Samková. Posléze i vysvětlila, proč lidé nemají rádi Evropskou unii. Názorového oponenta jí dělal, Ladislav Miko, bývalý ministr životního prostředí a místopředseda Bursíkovy strany LES. Podle advokátky bere EU lidem identitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš (ANO): Chtěl bych přesvědčit lidi, kteří mě nemají rádi, že se mýlí
Komentář na facebookovém profilu ka nadcházejícícm událostem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist