Přemysl Rabas: Ústecká zoo má neopakovatelnou příležitost
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 10.6.2021 v 11:41, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Někdejší poslanec Zelených Rabas chce do Senátu. Podpořili ho lidovci i TOP 09
S podporou hned několika stran a sdružení bude na Chomutovsku kandidovat do Senátu Přemysl Rabas. Dnešní ředitel královodvorské zoo a bývalý ředitel Podkrušnohorského zooparku v Chomutově kandiduje už podruhé. Před šesti lety se jen těsně nedostal do druhého kola.Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Přemysl Rabas: Řezat, či neřezat rohy nosorožcům? To je ta otázka
Nedávné události v zoo Thoiry ve Francii rozvířily diskuse kolem zabezpečení nosorožců v evropských zoologických zahradách.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 21.3.2017 v 16:41, zobrazit podobné
Ústecká ČSSD odmítla podpořit vládu s Babišem, má výhrady k programu i k ministrům
Ústecká ČSSD odmítla podpořit připravovanou koaliční vládu s ANO, místní politička Gabriela Nekolová se tak v nové vládě ministryní práce a sociálních věcí nestane, uvedla Česká televize. Podle místopředsedy ČSSD Foldyny má ústecká buňka výhrady k programu i obsazení Babišovy vlády a některých ministerstev.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 18.5.2018 v 11:36, zobrazit podobné
Piráti: Peníze z emisních povolenek chceme investovat zpět do regionů
Pirátští poslanci Mikuláš Peksa a Petr Třešňák se v Senátu zúčastnili založení petice za záchranu sociální a ekonomické stability a zlepšení kvality životního prostředí Karlovarského a Ústeckého kraje. Petici zaštiťují senátoři zvolení za Sokolov, Chomutov a Most Miroslav Balatka, Přemysl Rabas a Alena Dernerová spolu s poslancem za Karlovarský kraj Petrem Třešňákem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Cože? Staré VIDEO Václava Klause st. obíhá internetem. Jde o listopad 89
Když před lety začalo po českém internetu kolovat video, na kterém je zachycen Václav Klaus, jak v rakouské televizi ORF 12. listopadu 1989 říká, že pád Berlínské zdi byl pro Československo velkým překvapením a že si žádný Čechoslovák nepřeje rychlé politické změny, které by vedly k zavedení kapitalismu a tržního hospodářství u nás. Klaus toho tehdy řekl ještě mnohem víc. Řekl toho tolik, že senátor Přemysl Rabas neodolal a tehdejší Klausova slova připomněl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Signatář Charty 77 Černý: V EU sedí Německo a Francie na hromadě lupu. Pryč od toho opatrovníka za vlastním životem
ROZHOVOR „V zápalu očisty jsme s vaničkou vylili i dítě. Ostatně, co jsme chtěli čistit? Členy rodiny, bratrance, sousedy? Kdo měl právo soudit?“ ptá se signatář Charty 77 Otto Černý. Dívat se zpět podle něj k ničemu nevede, musíme tehdejší dění proměnit ve zkušenost. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž řekl, že jsme propásli neopakovatelnou dějinnou příležitost: být sami sebou. Únosce plavidla, kteří ovládli loď, jež je zachránila u Libye, označil za piráty a zdůraznil, že podle něj je Evropská unie rodina, v níž menší děti nikdy nemohou dospět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist