nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Kauza Babiš ovlivní volby, míní Klaus mladší. A vzpomněl i na Lebensborn
Expert na školství ODS Václav Klaus ml. se domnívá, že kauza Babiš ovlivní nadcházející parlamentní volby. Uvedl to alespoň pro server Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
„Nějaká postižená puberťačka“. Klaus ml. rozjel stranu zostra. Mnohé naštve
Je to tady. Poslanec Václav Klaus mladší představil svou novou poltickou stranu. Když žádal občany, aby mi navrhli nějaké poutavé jméno, putovaly k němu návrhy jako „Klaus, Klaus Klan“ nebo „Ego“ nebo „SSSR“. Dnes nezařazený poslanec se však nedal odradit a stranu tzv. na zelené louce opravdu vystavěl. Buse to prý strana konzervativní, která položí důraz na rodinu. Tím to však neskončí. Podívejte se smi, co všechno Klaus o své nové straně prozradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Halík nepředstavuje morální autoritu! Tomáš Zdechovský silně vystoupil ke „sprostodivadlu“
Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) poslal ostrý vzkaz všem, kteří hájí kontroverzní divadelní hru Naše násilí a vaše násilí. Lidovec hru odsoudil. Jedním dechem však dodal, že není žádný extremista nestojí na straně uskupení Slušní lidé, které Ministerstvo vnitra ČR označilo za extremistické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Slavný režisér Tarantino pod palbou. V jeho filmech je prý extrémní násilí vůči ženám
Komentátor Roy Chacko pro britský list The Guardian uvedl, že je čas „skoncovat“ se slavným režisérem Quentinem Tarantinem. Jeho filmy si prý libují v extrémním násilí namířeném proti ženám a je tomu podle něho potřeba udělat přítrž. Chacko připomenul hned několik kontroverzních scén z Tarantinových filmů, jimiž byli například Kill Bill či legendární Pulp Fiction. A suchou niť nezanechal ani na Tarantinovu novém počinu Tenkrát v Hollywoodu, jenž právě míří do kin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist