nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Primátorka Brna: K předání agendy v pravém slova smyslu od mého předchůdce nedošlo
Celostátní politika mne neláká, ani o ní neuvažuji. Brno je moje téma, moje cesta a moje láska, říká primátorka Brna Markéta Vaňková (ODS). Koaliční jednání byla plná zvratů. Jaká atmosféra panuje v zastupitelstvu nyní? Co se v jejím životě změnilo a jaké má ambice? Do konce srpna slibuje nastavit nová pravidla rezidentního parkování. Doprava je hlavní, nikoliv však jediné téma, kterým se chce zabývat. Co dalšího plánuje?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Láska Zemana a Babiše? Vše prý může být brzy jinak
Reportér MF Dnes Petr Kolář se v dnešním vydání zamyslel nad vztahem prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše. „Prezident s premiérem k sobě teď mají tak blízko, že se to dá popsat pubertálním vzorcem Babiš Zeman = VSL, tedy ‚velká světová láska‘,“ poznamenal Kolář. Jak však dodal, láska může skončit Zemanovým zvolením prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Nesmíme vypadat jako vzteklé děti, řekl k žalobě na Zemana senátor Láska
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal senátor Václav Láska, jeden ze senátorů, kteří sepsali žalobu na prezidenta. Láska má za to, že mělo smysl ji sepsat, i když pravděpodobně neprojde Sněmovnou. Láska jasně vysvětlil proč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Aschenbrenner: Švédský stůl programového prohlášení vlády změní alfa samec Babiš na švédskou trojku
Andrej Babiš nabízí všechno všem a přitom chce vládnout sám. Tomu odpovídá i programové prohlášení vlády, které Miloš Zeman označil za „švédský stůl, kde si každý může vybrat, na co má chuť“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: „Pátá kolona“ destabilizuje Bělorusko, míní Lukašenko
Podle běloruského prezidenta Alexandera Lukašenka se za pomoci peněz a podpory Západu snaží „pátá kolona“ destabilizovat Bělorusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Láska: Zeman řekne, že senátor je blbeček. A já musím přesvědčit 3/5 poslanců, senátorů a Ústavní soud
Senátor Václav Láska (SEN 21) sdílel na svém facebookovém profilu koláž, která koluje po internetu a vysvětluje, že není mandát jako mandát. Podle jeho slov to docela sedí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Sesazení Zemana: „Extremisté! Varuji vás!“ nastoupil Václav Láska na poslance
Senátor Václav Láska předstoupil před poslance ve věci návrhu ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana. „Žalobou se neřeší excesy prezidenta republiky, ale kontinuální porušování ústavních pořádků,“ poznamenal Láska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist