Marek Zeman: Očkování dětí? U nás, jako vždy, bez odborné diskuze
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2021 v 16:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Marek Benda, člověk jako vy. Už několikrát chtěl změnit práci, ale vždycky ho přemluvili, ať zůstane. VIDEO, které se vám nezdá
Poslanecký matador v barvách ODS Marek Benda představil tak trochu jiné předvolební video. Mluví se v něm o ohrožených druzích. Ohroženým druhem je prý i bílý heterosexuální muž, který má čtyři děti s jedinou ženou. Otcem těchto dětí není nikdo jiný než Marek Benda. Muž, který jezdí do práce MHD a je jedním z nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jeden z nejbohatších mužů planety se dostal do sporu s Trumpem. Téma je nečekané
O škodlivosti či naopak prospěšnosti očkování se vedou spory v odborné i laické veřejnosti. Objevují se hlasy, že očkování může způsobovat autismus. Tuto tezi podpořil i Donald Trump. Naopak Bill Gates v rozhovoru pro německý magazín Spiegel jednoznačně očkování podporuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Spolek Rozalio: Zdravotní pojišťovny odmítají hradit pozdější očkování. Ministerstvo radí - suďte se
Selháním systému můžeme nazvat současnou situaci v očkování nejmenších dětí v České republice. Pediatři na apel pojišťoven požadují po rodičích, kteří chtějí očkovat dítě později, aby očkování uhradili. Podle ministerstva zdravotnictví je však toto jednání protiprávní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zeman Babišovi pomáhá? Hlavně kvůli sobě.
Miloš Zeman a Andrej Babiš jsou vesměs líčeni jako „spojenci“ a napadáni těmi, kteří v tomto spojenectví vidí „konec demokracie v Česku“.  Tak jako vždy je na tom jen půlka pravdy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.11.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Ústecký kraj: Reakce na tiskovou zprávu Podřipské nemocnice s poliklinikou
Podle sítě pohotovostních služeb Ústeckého kraje již řadu let vykonává pro spádovou oblast Litoměřice pohotovostní služby pro děti a dospělé litoměřická nemocnice. Jde o stejný model jako v jiných okresech kraje, kdy je pro každou spádovou oblast vždy jedna pohotovost pro dospělé a pouze jedna pohotovost v okrese pro děti, vždy u tzv. bývalé okresní nemocnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Česká lékařská společnost: Odmítání očkování představuje novou zdravotní hrozbu
Očkování je jedním z největších úspěchů medicíny. Infekční nemoci představovaly ještě v první polovině minulého století nejčastější příčinu úmrtí dětí již v nejútlejším věku a společně s válkami byly považovány za největší metly lidstva. Ve dvacátém století se očkování zařadilo mezi nejvýznamnější opatření prevence a šíření infekčních nemocí. Vedlo k vymýcení pravých neštovic, téměř odstranilo dětskou obrnu a zabránilo nesčetným úmrtím na mnoho dalších nemocí, jako jsou spalničky, záškrt či meningitida.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Vždy jsem se o rodinu dokázal postarat, ohradil se před soudem s Nečasem exposlanec Šnajdr
Bývalý poslanec za ODS Marek Šnajdr se jako svědek v kauze tzv. trafik ohradil proti tomu, že by od premiéra Petra Nečase potřeboval zajistit funkci výměnou za složení poslaneckého mandátu. Vždy se o sebe a svou rodinu dokázal postarat sám, vypověděl dnes u soudu, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Povinné očkování do školky nezrušíme, prohlásil ministr Vojtěch
V současné situaci resort zdravotnictví podle ministra Adama Vojtěcha (za ANO) neuvažuje, že by zrušil podmínku očkování dětí pro přijetí do školky. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist