nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Hodek (ČSSD): Na bezplatné očkování psů dorazily dvě desítky bezdomovců
Další již páté bezplatné očkování psů lidí bez přístřeší se uskutečnilo v zařízení Centra sociálních služeb Praha v pražské Michli. Nechat si očkovat proti vzteklině, psince a psoriáze své čtyřnohé miláčky přišly téměř dvě desítky zájemců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna: Na očkování proti klíšťové encefalitidě je ideální doba
Proti klíšťovému zánětu mozku neboli encefalitidě je možné se chránit očkováním. Právě jaro je ideální dobou, kdy se nechat očkovat. Podle dat České průmyslové zdravotní pojišťovny využilo v roce 2017 tuto možnost celkem 22 786 klientů. Pojišťovna poskytuje na preventivní očkování dětí až 1 500 Kč, zatímco dospělým přispívá tisícikorunou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Spolek Rozalio: Zdravotní pojišťovny odmítají hradit pozdější očkování. Ministerstvo radí - suďte se
Selháním systému můžeme nazvat současnou situaci v očkování nejmenších dětí v České republice. Pediatři na apel pojišťoven požadují po rodičích, kteří chtějí očkovat dítě později, aby očkování uhradili. Podle ministerstva zdravotnictví je však toto jednání protiprávní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Liknavý přístup ministra zahraničí Rusku i prezidentovo mlčení jsou nepřijatelné
Občanští demokraté v Poslanecké sněmovně chtěli formulovat jasné usnesení k útoku na bývalého ruského agenta ve Velké Británii, ministr zahraničí v demisi však jakoukoliv diskuzi odmítá. Jana Černochová považuje takový postup ministra zahraničí v demisi za nepřijatelný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Spalničky! Šéfredaktor bouchl do stolu. Rodiče, neočkujete, přijde trest
Britská BBC před pár dny varovala, že virové infekční onemocnění spalničky je opět na vzestupu. Lze se jim bránit očkováním a v Česku je systém očkování nastaven dobře. Přesto se i u nás najdou maminky, které odmítají nechat své dítě očkovat, a tím v konečném důsledku ohrožují celou společnost. Publicista Michal Půr sepsal pro server Info.cz článek, v němž navrhl pro rodiny neočkovaných dětí trest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist