DPP: Pražská MHD je bezpečná, není zdrojem nákazy covid-19
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2021 v 19:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Ministr Hamáček: Není možné někoho vrátit do země, která není bezpečná
Projev na 8. schůzi Senátu dne 2. 5. 2019 ke změně zákona o pobytu cizinců na území České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Zpravodajci: Čínská Hedvábná stezka bude pro EU zdrojem obav
Iniciativa nové Hedvábné stezky se kvůli její globální ambici stane zdrojem rostoucích obav představitelů Evropské unie. Ve výroční zprávě za rok 2017 to uvedlo Vojenské zpravodajství. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Vánoční kázání papeže Františka upoutalo Britské listy: Bratrství osob různých náboženství. Naše rozdíly jsou zdrojem našeho bohatství
Vánoce jsou pro křesťany oslavou příchodu Ježíše Krista na svět, a tak není divu, že prohlášení v tento sváteční čas vydal i papež František. „Naše rozdíly nejsou nevýhodou či nebezpečím, jsou zdrojem našeho bohatství,“ říká papež. Zdůraznil, že lidé jsou bratři a sestry v lidskosti, a bratrství postavil jako klíčovou hodnotu, která může přispět k usmíření válečných konfliktů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
V ČR bylo po téměř deseti letech potvrzeno ohnisko vysocepatogenní ptačí chřipky
V České republice byl po téměř deseti letech potvrzen výskyt vysocepatogenní aviární influenzy (ptačí chřipky). Nákaza byla potvrzena ve dvou malochovech drůbeže v Jihomoravském kraji, a to v Moravském Krumlově a v Ivančicích. Pravděpodobným zdrojem nákazy v chovech jsou volně žijící ptáci. Nákaza byla potvrzena také u volně žijících labutí v témže kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Povodí Moravy: Nádrže zamrzají, na brusle to ale není
Mrzne, ledová vrstva tuhne na mnoha vodních plochách a vodní nádrže tak lákají řadu bruslařů. Přestože většinu vodních nádrží ve správě státního podniku Povodí Moravy pokrývá led, jeho nosnost na velkých vodních nádržích zatím není pro bruslaře bezpečná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa: Podzimní migrace stěhovavých ptáků je riziková pro opětovný výskyt ptačí chřipky
Státní veterinární správa (SVS) upozorňuje, že s příchodem podzimu se výrazně zvyšuje riziko šíření ptačí chřipky. Zejména se jedná o podzimní migraci volně žijících stěhovavých ptáků, kteří představují přirozený rezervoár virů ptačí chřipky a mohou být zdrojem nákazy pro chovy drůbeže. Jediným efektivním nástrojem, který brání přenosu ptačí chřipky do chovů, je důsledné dodržování pravidel biologické bezpečnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Nadační fond Bezpečná Praha přispěl rodině hasiče, který zemřel
Rodina pražského hasiče, který zemřel na následky zranění při zásahu u požáru ve Zvoli 14. února 2017, obdržela finanční příspěvek od Nadačního fondu Bezpečná Praha. Ten schválila její správní rada v čele s jejím předsedou, radním hlavního města Prahy pro bezpečnost Liborem Hadravou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Konference Bezpečná škola 2017
Přijďte se ve čtvrtek 25. 5. 2017 informovat, inspirovat a přiučit od profesionálů, pracující v bezpečnostním průmyslu na Konferenci BEZPEČNÁ ŠKOLA 2017 (NTK, Praha 6). Konference si klade za cíl představit hlavně případové studie z praxe. I takové skvělé studie jako je Krajský projekt Jihočeského kraje „Ozbrojený útočník“ můžete během konferenčního dne slyšet. Jaký je smysl tohoto projektu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist