nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Petr Štěpánek: Nekorektní předvolební šlehy
„Patříme na Západ, ne na Východ!“ křičí na nás z billboardů a bannerů ODS. Ptám se: Na který Západ? Na ten multikulturní, vítačský, požíraný neomarxismem, degenerovaný politickou korektností? A odpovídám: Děkuji, nechci!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Míth (ODS): Západ hodnotový dnes mnohdy není západ geografický
Od prvních Přemyslovců patříme do západního kulturního okruhu. Čtyřicet let komunismu byl exces dějin. Pokud však nejsme slepí, tak třicet let po revoluci si musíme přiznat, že je něco špatně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Západ chystá Srbsku osud Ukrajiny, varuje analytik
Západ chce definitivně rozhodnout za samotné Srby o jejich geopolitické orientaci, varuje analytik Mirko Raduševič na serveru Literarky.cz. Odvolává se tak na známého historika Čedomira Antiće.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Pavel Hasenkopf: USA jsou tuším Západ, tam patříme, že jo?
Komentář na facebookovém profilu k uspořádání výkonné moci v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Radikální muslimové jsou na úrovni nacistů a komunistů. Dělají vše, aby nám zrušili demokracii. A jsou i u nás, ne že ne, varuje znalec islámu Lhoťan
Odpůrce multikulturalismu a bývalý muslim Lukáš Lhoťan se v pořadu Osobnost Plus odvysílaném na Českém Rozhlase Plus rozhovořil o islámu a poměrech, které panují v muslimské komunitě u nás. Radikální vyznavače islámu přirovnal k nacistům či komunistům a upozornil, že působí i u nás. Dnes je Lhoťan křesťanským katolíkem a varuje před míšením kultur.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Nedělejte stejnou chybu jako Hitler. Jestli pozvednete meč proti Rusku, zemřete, varuje Západ Ramzan Kadyrov
Vůdce Čečenců varuje před tím, aby „nepřátelé Ruska“ opakovali chyby z minulosti. Kadyrov vyzývá Západ, aby se vyvaroval provokování Ruska, a připomíná osud Adolfa Hitlera, informuje kremelská státní televize Russia Today, která cílí především na západní publikum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Omezování svobody slova, stále více nikábů na veřejnosti, tiše tolerované šaría soudy... Kapitulace Západu, varuje italský publicista
Italský publicista Giulio Meotti tvrdí, že Západ prohrává s islámem také proto, že neustále ustupuje. Džihádisté si jsou prý vědomi toho, že Evropané v historii rádi a často ustupovali. Meotti konkrétně poukazuje na mírovou konferenci v Mnichově v roce 1938, kdy bylo Československo nuceno předat část svého území Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
ČEZ Teplárenská se rozrůstá směrem na západ
Po několika významných akvizicích v severních a východních Čechách, rozšiřuje ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ své aktivity i směrem na západ. Respektive do Nejdku na Karlovarsku, kde se od 1. července stala novým stoprocentním vlastníkem společnosti AYIN, s. r. o. Tato společnost má ve městě v dlouhodobém nájmu sítě centrálního zásobování teplem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist