nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Vážně nemáme na víc?
Dnes uplyne 29 let od počátku Sametové revoluce, Přitom mám po probuzení pocit, jako bych se probudil jen v mírně upravené verzi roku 1989 před revolucí. Ve verzi jakéhosi „komunismu s lidskou tváří“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.11.2018 v 07:40, zobrazit podobné
Nacher nebude spolupracovat s Radmilou Kleslovou. Z reakcí lidí má pocit, jak kdyby šlo o dvojnásobného vraha
Minulý týden poslanec hnutí ANO Patrik Nacher zazářil v pražských komunálních volbách. Získal přes 63 tisíc preferenčních hlasů a stal se nejúspěšnějším zastupitelem hnutí ANO v Praze. O pár dní později na sebe upoutal pozornost znovu, když oznámil, že mu při práci poslance bude pomáhat bývalá místopředsedkyně ANO Radmila Kleslová. V pátek Nacher tuto spolupráci opět ukončil. A přidal jednu poznámku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Úřad pro ochranu osobních údajů spustil mobilní verzi webu
Úřad pro ochranu osobních údajů má od dubna své webové stránky také ve verzi, která je plně optimalizována pro chytré telefony.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Blažek (TOP 09): Nechodíme k volbám, neposlouchají nás?
Teď ruku na srdce, měli jste někdy pocit, ze politika není pro vás? Pocit, že politika je tu pro ty starší? Já si myslím, že přesně tenhle pocit někdy měla většina z nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Stropnický v rozhlase. Rozčiloval se kvůli Čapímu hnízdu a pak vykládal, jak bude Bruselem popotahovaným Polákům chladit horké hlavy
Moderátor Jan Moláček přivítal ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu staronového člena vlády, ministra zahraničí Martina Stropnického (ANO). Moláček se znovu a znovu vracel ke kauze Čapí hnízdo z holdingu Agrofert, který spadá do svěřeneckého fondu premiéra Andreje Babiše (ANO). Stropnický znovu a znovu jeho útoky odrážel. „Já mám pocit, že to je trochu obehraná deska, to Čapí hnízdo,“ prohlásil mimo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Do Pekingu v poduškách
Do vysokorychlostního vlaku se na šanghajském nádraží Hongqiao nastupuje jako do letadla. Zavazadla kontrolují dokonce dvakrát. Personál je tak mladičký, že máte pocit, že se vás zmocnila třída nějakého gymnázia.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Politické farizejství Pirátů, ale též ODS, KSČM a SPD
Minulý pátek, 1. února se v Poslanecké sněmovně hlasovalo o novele Autorského zákona. Podle očekávání byl odmítnut pozměňovací návrh Senátu a novela byla schválena v původní vládní verzi.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.2.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Farský (STAN): Máte pocit, že vám jednou můžeme překážet, tak nás preventivně zlikvidujete dopředu?
Projev na 28. schůzi Poslanecké sněmovny 26. dubna 2019 k novele zákona o jednacím řádu Poslanecké sněmovny
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist