nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

dTest: Stolní mořská sůl obsahuje plastové částice
Stolní mořská sůl často obsahuje plastové mikročástice. Ukázaly to výsledky testu, který provedla rakouská spotřebitelská organizace VKI.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Nejlepší mladé víno je to se syslí známkou! Svatý Martin přiveze i „syslí“ víno z nové vinařské obce
Známkou Sysli na vinici se pyšní další moravská vinařská obec. Tentokrát je to obec Miroslav v Jihomoravském kraji, kde se syslům dlouho dařilo na sportovním letišti. Vinaři AGRODRUŽSTVA Miroslav, kteří vyrábí víno pod značkou VÍNO PERK, vytváří vhodné podmínky, díky kterým se sysli začali šířit i do okolních vinic a sadů, které obklopují obec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Vždycky jsem si poslechl rady Oty Novotného a pak udělal přesný opak. ČSSD ho zaměstnávala jako charitu, nikde jinde by ho nechtěli, vzpomíná Jiří Paroubek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV expremiéra a někdejšího předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. Ten nenechal na sociální demokracii nit suchou. Pár slovních ran schytal i analytik Oto Novotný. Od samého počátku prý strana volila chybnou strategii podle hesla: Ono nic jiného lidem nezbude než nás volit. „To byla nebetyčná hloupost, vypálil Paroubek. Sobotka mluvil jako kniha a jeho řeči nikdo neposlouchal. Takhle vypadá cesta na dno propasti, alespoň podle Paroubka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Lidé najednou podlehli kultu Havla. Němci věděli předem, že bude prezident. Nabídli mi šest tisíc marek, odmítl jsem. Jan Saudek vzpomíná na rok 1989
Fotograf Jan Saudek v dnešním rozhovoru pro Magazín DNES vzpomíná na to, jak odmítl fotit prezidenta Václava Havla. „Vytvořil se kolem něj kult,“ podotkl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Štrébl (Piráti): Gruzie si zaslouží naši podporu, ať víno přivezou místo do Ruska sem
Rusové hrozí Gruzii zákazem importu vína. Místostarosta Prahy 3 nabídl, ať ho přivezou do Čech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Pověsit za něco do průvanu. Truchlivý příběh českého zemědělství. Hovoří poslední český vlastník půdy na tachovsku
ROZHOVOR Poslední mohykán. I tak můžeme pojmenovat zemědělce Jiřího Dufka z Tachovska. Jako poslední Čech z širokého okolí tu vlastní půdu. Ostatní již patří Němcům a Holanďanům. Jak říká se smutkem v hlase, tady jsou již Benešovy dekrety vyřešeny. Z bývalého Agrokombinátu Tachov, který zaměstnával většinu populace v okresu, pod šestnáct let v učilištích až po důchodce, nezbylo nic. I proto je Dufka příznivec Andreje Babiše a zasedá také v krajském zastupitelstvu jako opoziční zastupitel. EET je podle něj správná a ten, kdo v životě nepracoval, by měl raději mlčet. Kolik vlastně stál naši republiku takový Bohuslav Sobotka?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ústečtí celníci vystavili hazardu účet za první pololetí
Dvacet pět výherních hracích přístrojů, sedm kvízomatů, jedna elektromagnetická ruleta včetně hracího stolu a stolní počítač, to vše v hodnotě bezmála 3,3 milionů korun a ještě téměř 55 tisíc korun v hotovosti již zadrželi celníci v Ústeckém kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist