nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

ÚZSVM převzal budovy v Šumperku od Úřadu práce
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Šumperku převzal dvě administrativní budovy i s přilehlými pozemky a garáž v Šumperku. Jedná se o objekty na ulici Starobranská a na ulici Lidická, které dříve využíval Úřad práce jako administrativní budovy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
ÚZSVM převzal administrativní budovy v ulici Winstona Churchilla v Ústí nad Labem
Územní pracoviště Ústí nad Labem Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) převzalo podle zákona o majetku státu od Státní energetické inspekce nepotřebné administrativní budovy v Ústí nad Labem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Změna pro Děčín (TOP 09 a KDU ČSL): Chceme vrátit život na Východní nádraží
Každý občan zná nějaký chátrající objekt, který hyzdí vzhled města a navíc je lákadlem pro zloděje, bezdomovce nebo pochybné podnikatele s chudobou. Řadě vedení obcí již došlo, že se o takové budovy a místa musí aktivně postarat v zájmu všech občanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Holomčík (Piráti): Digitalizací chceme lépe chránit včely a snížit administrativní zátěž zemědělců
Piráti dnes na Zemědělském výboru představili návrh, který má digitalizovat ohlasˇova´ni´ aplikace nebezpečných prostrˇedku° pro vcˇely ze strany zemědělců. Novela má snížit administrativní zátěž zemědělců a zároveň zlepšit ochranu včelstev.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
ÚZSVM: Administrativní budovu v Jaroměři čeká rekonstrukce
V červnu 2017 převzal Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jaroměři administrativní budovu v ulici 5. května. Špatný technický stav, potřeba vysokých finančních nákladů na rekonstrukci, ale i nízký počet zde umístěných vlastních zaměstnanců byly zásadní argumenty, které původního uživatele, Generální finanční ředitelství – Finanční úřad pro Královéhradecký kraj, vedly k opuštění budovy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Chaos ve školství
Ministryně Valachová pokračuje v rozvracení českého školství. Místo jednoduchého a spravedlivého příspěvku na žáka Valachová zavádí komplikovaný systém s koeficienty a parametry, který bude znamenat další administrativní zátěž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist