nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Ve středních Čechách našli v kamionu dva uprchlíky ve věku 15 a 20 let. Z Afghánistánu
V Horních Počaplech na Mělnicku čekal na vykládku kamion plný zboží. Když došlo na věc, ukázalo se, že mimo zboží jsou ve voze ještě dva černí pasažéři. Obrazně řečeno. Šlo o uprchlíky z Afghánistánu ve věku 15 a 20 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Merkelová opět provolávala, jak je třeba trestat země, které nepřijmou uprchlíky. A polský ministr se už neudržel
V příštích týdnech bude v Bruselu dominovat téma pro období po roce 2020. Že budou diskuze skutečně bouřlivé, včera naznačila svým projevem Angela Merkelová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Muslimové v Evropě jednou vyhrají, Erdogan si to přeje. Turecký novinář vysvětluje, co se má stát
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan je známý svým prosazováním toho, že by křesťanská Evropa měla přijmout více muslimských uprchlíků. V záři na Valném shromáždění OSN zaútočil na Evropskou unii. Obvinil jí z toho, že nedokázala dostatečně podpořit uprchlíky a tvrdil, že EU by měla Turecku zaplatit víc, než slíbené tři miliardy eur. A turecký novinář Burak Bekdil varuje: Jeho islamistická ideologie diktuje, že počet muslimů žijících ve všech koutech starého kontinentu by měl jednoho dne vyhlásit demografické vítězství islámu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman ať mlčí, Babiš by mohl přijmout uprchlíky. Tomáš Prouza ukázal svou představu příštího roku
S tím, jak se rok 2019 neúprosně blíží, přibývají i přání do tohoto nového roku. Jedno takové rádoby vtipné vymyslel i Tomáš Prouza, ekonom a bývalý státní tajemník pro evropské záležitosti. Do úst politiků, pro které je charakteristická kritika EU, vložil na Facebooku slova, která by rád slyšel, ve stylu přijmeme některé uprchlíky, od Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Policisté odhalili v Bojkovicích čtyři běžence. Prý jim je šestnáct. Jenže...
Policisté odhalili v Bojkovicích na Uherskohradišťsku čtyři uprchlíky, kteří uvedli, že jsou z Afghánistánu a Pákistánu. Do průmyslového areálu ve městě přicestovali muži kamionem čtyři dny před Vánocemi, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Víc než polovina Čechů chce být nestranná mezi Západem a Ruskem, píše americký novinář. A vydává se po stopách vlivu Ruska v Praze
Praha je centrem pro vysílání západního vlivu do Ruska, stejně tak je ovšem sama vysoce náchylná ruským vlivům, píše americký novinář Benjamin Cunningham pro Handelsblatt Global.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Okamura chce trestat nenávistné ideologie. Ale to nejde, kroutí se právníci...
Podle předsedů soudů, advokátů i státních zástupců není možné kriminalizovat podporu nenávistné ideologie. Odborníci tak nepodporují návrh hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Tvrdí, že by bylo obtížné v praxi trestat myšlenky. Navíc by podle nich hrozila i kolize s Ústavou, píše server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Cenzura internetu : Jde o „Klausovo fiasko“ – jak nabubřele píše Jan Horák na lidovky.cz ?
Václav Klaus junior představil záměr trestat mazání příspěvků na sociálních sítích. Proti tomu se postavili „úředníci a žalobci“, jak ve svém komentáři píše Jan Horák.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.2.2019 v 08:40, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Stáhněme naše vojáky z Afghánistánu
Únik tajných informací o odvetném útoku českých vojáků v Afghánistánu byl ohromnou taktickou chybou a je dobře, že se tímto případem budou zabývat poslanci i armáda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Stojí nám to za to? Proč tam vlastně jsme? Promluvil expert, který v Afghánistánu strávil rok života
V neděli v Afghánistánu zahynuli tři čestí vojáci poté, co se před nimi odpálil sebevražedný atentátník. O nebezpečí války, která v Afghánistánu probíhá už sedmnáct let, a o tom, proč není jednoduché ji ukončit, v rozhovoru na serveru Seznam zprávy.cz promluvil novinář a bývalý poradce premiéra Nečase Matyáš Zrno, který byl v letech 2010–2011 šéfem civilní části českého provinčního rekonstrukčního týmu, jenž pomáhal obnovit afghánskou provincii Lógar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist