Jiří Weigl: Nešťastný způsob tohoto léta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2021 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Děsivé potvrzení toho, do jakých poměrů dnešní EU zmutovala. Jiří Weigl se pobuřuje nad „vyhrožováním“ Polsku
Bývalý kancléř prezidenta Václava Klause Jiří Weigl se ve svém komentáři vyjádřil k tomu, jak Evropská komise vyhrožuje Polsku odebráním hlasovacích práv v EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Klesla a 90. léta
Den po oslavách 100. výročí vzniku Československa zahájily Lidové noviny ostudným plivnutím svého komentátora Jana Klesly na bývalého prezidenta Václava Klause, plivnutím tak nehorázným a lživým, že nemůže zůstat bez odpovědi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Petr Meduna: Čtvrtá cenová kategorie
Způsob tohoto léta není pro hnutí ANO příliš šťastný. Průšvih stíhá průšvih a trapnost honí trapnost. Nejde jen o A. Babiše (a J. Faltýnka), ale také ministryni K. Šlechtovou a pražskou primátorku A. Krnáčovou. Sešlost v hospodě kategorie IV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Milion chvilek: Od Klause st. po Letné zaznělo, že se máme bát
Spolupracovník druhého českého prezidenta Václava Klause Jiří Weigl se vyjádřil k nedělní demonstraci na Letné. Mnoho komentátorů nad ní jásá, ale Weigl za akcí vidí cosi neblahého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Významný den
V úterý uplynuly čtyři roky ode dne, kdy skončilo desetileté funkční období druhého prezidenta samostatné České republiky Václava Klause. S kapkou nostalgie si v IVK připomněli ten den hlavně ti, kteří s Václavem Klausem na Hradě léta byli a toho dne se dívali o půlnoci na spouštění prezidentské standarty, což byl pro ně většinou i poslední den v prezidentské kanceláři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Tady nejde o klima, ale o peníze. Zachránci světa si o ně otevřeně říkají, objevil zděšený Klausův spolupracovník Weigl
Ekonom a ředitel Institutu Václava Klause Jiří Weigl se na serveru Prvnízprávy.cz vyjadřuje k bláznivému bojí proti změnám klimatu a hlupákům, kteří se o to pokoušejí u nás. Kampaň za vyhlášení „klimatického stavu nouze“ už je totiž na stole. Weigl důrazně upozorňuje před požadavkem zelených extrémistů, že hrozba klimatického rozvratu musí znamenat „nastavení jiných pravidel pro financování a řízení kulturních institucí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Jde o naši zemi a její svobodu
Na přístupu EU k migrační krizi fascinuje jedna věc. Každý normální člověk by očekával, že v situaci, kdy se do Evropy valí milióny lidí z Asie a Afriky, bude hlavní prioritou unijních orgánů i politiků klíčových zemí zastavení tohoto proudu, tj. ochrana hranic EU. Skutečnost je ale zcela jiná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ovládli školy a média, teď chtějí měnit společnost. Klausův muž vidí na obzoru problémy
Výkonný ředitel Institutu Václava Klause Jiří Weigl se postavil po bok exprezidenta Klause a nenechal nit suchou na liberální demokracii. Na vlnách Českého rozhlasu Weigl poznamenal, že pod souslovím liberální demokracie se ve skutečnosti skrývá snaha o zásadní a škodlivou proměnu společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Menasseho kleště na evropské národy
Evropa je v současnosti velmi zřetelně rozdělena na zastánce a propagátory silou protlačovaného evropského sjednocování (my radši mluvíme o unifikaci) a na odpůrce tohoto – sice s komunismem nic společného bezprostředně nemajícího, ale téměř komunisticky koncipovaného – konstruktivismu lidské společnosti a la these. Těch prvních je sice méně, ale jsou daleko více slyšet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist