Babiš: Kdo chce vidět papeže, musí se očkovat. Ještě to stihnete
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2021 v 13:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Vystrčil (ODS): Dilema
Pokud chce být politik úspěšný, musí být vidět. Pokud má být vidět, potom by se měl prezentovat v médiích, na sociálních sítích, na setkáních s občany, na všech možných společenských a sportovních či jiných akcích apod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Babiš končí.“ Uznávaný muž vyložil karty
STO LET REPUBLIKY Parlamentní demokracie je sice oslabená, ale ještě není na kolenou. Ještě není pozdě politicky bojovat a ukazovat, že Andrej Babiš má alternativu. Ještě to možná není vidět, ale Andrej Babiš už končí, jen to ještě neví. Tvrdí to profesor Jiří Hanuš během rozhovoru ke stému výročí vzniku Československa. Ti, co šéfa hnutí ANO volí, se dopouštějí tragicky smutného omylu, protože si spletli bezskrupulózního kapitalistu s lidumilem. Historik a publicista se také zamýšlí nad Evropskou unií, přičemž považuje za důležité ukázat rozhodovacím evropským strukturám, že nás neuloví na vějičku nějakých krásných slov, například na slovo „solidarita“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš: Kdo chce v EU býti, musí s ní výti
Designovaný premiér Andrej Babiš telefonoval s Angelou Merkelovou a v telefonátu s ní mimo jiné nepodpořil plán Donalda Trumpa na uznání Jeruzaléma jako hlavního města Izraele. Chce tak zvýšit šance při jednání o žalobě na Česko.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.12.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Duka je podezírán, že se podbízí mocným, přesto dopis papeži nepodpořím, oznámil disident Kroupa a přidal důvody
Někdejší předseda ODA, filozof a disident Daniel Kroupa se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke kauze, která v současné době hýbe katolickou církví v Česku. Katoličtí aktivisté totiž dopisem žádají papeže Františka, aby neprodlužoval mandát kardinálu Dominiku Dukovi. Za Duku se pak jiní katolíci postavili, mimo jiné orodovat u papeže chce i prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Česká republika - totalita a počínající otrokářský fašismus
Kdokoliv se hluboce zamyslí nad kroky vlád ČR a vidí reálné výsledky, musí jasně vidět nejen novou totalitu, ale ještě horší režim – otrokářství. Umlčování a zotročování lidí je v ČR čím dál častější.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: EU musí zdůvodnit posílení Frontexu
Evropská unie musí jasně definovat, na co budou vyčleněny nové síly pohraniční agentury Frontex. Novinářům to dnes před zahájením neformálního summitu EU v Salcburku řekl český premiér Andrej Babiš. Samotné navýšení počtu příslušníků Frontexu, které kritizoval v pondělí, premiér neodmítá, chce o něm však debatovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Dominik Duka: Kázání při mši za papeže Františka
Kázání při mši za papeže Františka ve výročí šesti let od jeho zvolení
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Rejmont (TOP 09): Stmelme se ještě víc
Andrej Babiš byl vydán policii, ale bude kopat kolem sebe dál. Lidé hájící demokracii a svobodu se nyní musí stmelit ještě víc. Na řadě jsou volby a budoucnost naší země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist