A co ta Jourová? Takhle se chová přítel Orbána? Babiš dostal za uši
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2021 v 16:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Zase „načural do mraveniště“? Trump přijal Orbána. Dostal rady od novinářů. A dopadlo to takhle
Maďarský premiér se včera setkal s prezidentem USA Donaldem Trumpem. O setkání informovala americká CNN a server POLITICO. Trump Orbána pochválil za to, že udržel svou zem v bezpečí. „Stojíme hrdě po boku Spojených států v boji proti nelegální migraci, terorismu a při ochraně křesťanských komunit po celém světě,“ řekl Orbán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Orbán, můj přítel. Andrej Babiš informuje, co plánuje s Maďarskem. A hlavně...
Premiér Andrej Babiš (ANO) má prý další skvělý plán. Za deset miliard. Prý je to plán zcela reálný. „Usaďte se,“ žádá Babiš ve svém již tradičním provolání k Čechům, Moravanům a Slezanům a své plány podrobně popisuje. Má na mysli obří investici s návratností do pěti let. Pak takřka do nebes vychválil maďarského premiéra Viktora Orbána. O svých problémech rozebíraných ve světových médiích však nenapsal ani slovo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Orbána v Česku uvítal premiér Babiš, čeká ho prezident. Protestujících přišlo jen pár
Orbána v Česku nechceme, říkají kritici maďarského premiéra, kteří proti němu přišli protestovat.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 30.11.2018 v 10:36, zobrazit podobné
Vyděšená Věra Jourová: Vláda s podporou SPD? Jak bych to měla vysvětlovat v Bruselu?
Česká eurokomisařka Věra Jourová doufá v to, že předseda hnutí ANO Andrej Babiš se nerozhodne postavit vládu s podporou hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury. Jourová to dnes řekla novinářům v Bruselu. Podobná vláda by podle ní nepochybně ovlivnila to, jak se Evropa na Českou republiku dívá a jak se k ní staví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Chceme novou Evropskou komisi, rozčiloval se Orbán na tiskovce v Praze. A Babiš si přisadil: 87 miliard eur nás stojí...
Premiér Andrej Babiš přivítal přibližně o půl jedenácté dopoledne ve svém sídle v Kramářově vile maďarského premiéra Viktora Orbána. Debatovali spolu za zavřenými dveřmi a v poledne předstoupili před novináře. Babiš mluvil o migraci i o skvělém zvuku našich zbraní. Orbána označil za svého přítele. Orbán poděkoval Babišovi za pozvání a konstatoval, že mu evropská politika připomíná box. Všechny ujistil, že hodlá boxovat dál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš rozsekl téma obědů pro děti. Jde v tom i o Viktora Orbána. Syrští sirotci? Jasné slovo
Andrej Babiš sepsal další obsáhlé pojednání určené občanům. Sám říká, že touto cestou skládá účty voličům. Dalo by se však také říci, že týden co týden vyzdvihuje, co se mu povedlo, a snaží se poukázat na všechno, za co by si snad mohl zasloužit pochvalu. Nejinak je tomu i druhou prosincovou neděli. Babiš při ní znovu zmínil maďarského premiéra Viktora Orbána, syrské uprchlíky a školní obědy pro děti zdarma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Past nalíčená na Babiše! Vondra v ČT varoval před očekávanou pozicí Jourové v bruselské komisi
Hostem dnešního Interview na ČT24 byl europoslanec Alexandr Vondra. Vyjádřil se k možnosti, že by se Věra Jourová měla stát místopředsedkyní Evropské komise, kde by měla dohlížet na fungování právního státu. Podle něj nejde o úspěch, nýbrž o problém, a Babiš tím „dostal pohlavek“. Pokud tuto funkci Jourová přijme, pak ji prý čeká kritika na Polsko a Maďarsko. Co se týká brexitové dohody, tak si Vondra myslí, že by vstřícnější měla být Evropská unie především v otázce hranice Irska se Severním Irskem. A varoval též před názorovým rozdělením v rámci Evropy, tak jako tomu bylo během vrcholící migrační krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Když mě stíhali za šíření toxikomanie... JXD popisuje, co si prožil na policejní služebně a diví se, že Babiš dostal od policie „jen“ dopis
Novinář Jiří X. Doležal si v textu pro Reflex.cz položil otázku, pročpak se policie chová k šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi tak mírně a ohleduplně. Rád by věděl, jestli by se kriminalisté chovali stejně mírně i k jiným potenciálním zločincům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist