nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

EU prochází největší krizí v historii, ale my v ní musíme být, říkají lidovečtí europoslanci
Evropská unie prochází nejhorší krizí ve své historii. Pro Česko ale členství v Unii nemá žádnou alternativu, a proto musí země hledat cestu, jak Unii pomoci. Na sjezdu KDU-ČSL se na tom shodli lidovečtí europoslanci. Europoslanec Pavel Svoboda přitom podotkl, že se Česko musí snažit stát součástí integračního jádra EU. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Čunek: Největší výzvou je nyní nová nemocnice, postavíme ji
Vybudování nové krajské nemocnice ve Zlíně považuje nyní za svou největší výzvu senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek (KDU-ČSL), který v pátek oslaví 60. narozeniny. Projekt za asi osm miliard korun je podle něj v republice ojedinělý. Obhajoval ho na setkáních s lékaři i na besedách s veřejností, musí o něm ještě přesvědčit krajské zastupitele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Projídání budoucnosti
Ani si nechci představovat, jaké rozpočty by navrhovala naše vláda, kdybychom čelili byť mírné ekonomické krizi či stagnaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Milíčovský rybník prochází revitalizací, hotovo bude v dubnu
Milíčovský rybník, který je v majetku hlavního města Prahy a který spravuje naše organizace, právě prochází revitalizací. Vodní nádrž o rozloze takřka 29 000 m2, která se rozkládá u Milíčovského lesa na jihovýchodě Prahy, projde v příštích měsících změnami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Senátor Doubrava odkrývá zákulisí malostranských hrátek: Za vládní krizí stál Kalousek, ten manipuluje Sobotku. Ale tomu ten držkopád za všechny jeho levárny patří
ROZHOVOR „Nemohu vůbec souhlasit s nějakou dvourychlostní Unií. Evropská unie by měla zůstat taková, jaká byla jako původní hospodářský svazek. To bych pochopil. Ale nepochopím, proč z toho najednou začínají dělat evropský stát. Podle mě je to důkaz, že Německo chce ovládnout celou Evropu,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši.cz). O nedávné vládní krizi uvádí: „Možná si premiér Sobotka myslel, že tím srazí Babišovy preference. Naopak to sráží preference jemu. Zažívá pěkný držkopád. Za ty křivárny a lévárny mu to přeji.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Dlouhé umírání české oběti teroristů
V Egyptě umírá žena, kterou smrtelně zranil islámský terorista. Dlouhá a bolestivá cesta do záhrobí. Jak se nyní zachováme my, čeští pštrosi. Jaká bude naše reakce? Dosud se naši spoluobčané mohli tvářit, že se jich to vlastně netýká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist