VIDEO Sprostý! Igor Chaun a vakcíny. Nenechal si to líbit
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2021 v 19:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

VIDEO Tohle Šimon Pánek z Člověka v tísni neuvidí rád. Jeho kamarád z revoluce mluví o muslimech. Bez obalu
Igor Chaun ve svém videoblogu upozorňuje na muslimy na Slovensku a dává radu, jak s nimi zacházet. „Dejte si na dům židovskou hvězdu, která vlastně funguje jako cedule muslimům vstup zakázán,“ radí Chaun, bývalý studentský vůdce z roku 1989, který tehdy stál na stejné straně se Šimonem Pánkem, dnes ředitelem neziskové organizace Člověk v tísni a kritikem protiimigračních a antimuslimských skupin. „Máme boží právo se bránit, pokud chceme zachovat svoji civilizaci a svoji zemi,“ vyzývá Chaun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Režisér Chaun: Babiš? Napůl vekslák, napůl gangster. Politici jsou poloblbové. Spousta lidí Václava Havla nikdy nepřijala
Pravda a láska nikdy neprohraje. Je jenom zastlaná, podotkl v rozhovoru pro Info.cz režisér Igor Chaun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Inaugurační projev Zemana? Exhibice duševně nemocné osobnosti! Za vše mohou jeho voliči, teď musím poslouchat to nemocné svinstvo, rozjel se zhrzený Chaun
Prezidentův inaugurační projev, který byl podle některých kritiků především plný útoků, spustil řadu negativních reakcí nejen z řad politiků. Na jeho zhodnocení se ve svém komentáři zaměřil i režisér Igor Chaun, podle kterého se jednalo o evidentní exhibici porouchané osobnosti a těžce duševně poznamenaného člověka. „Poznamenaného zlobou, nenávistí, stihomamem a pokleslostí,“ uvedl na serveru Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Hezké holky, děti, dělníci! Umělec natáčel koncert Ortelu a kavárnu nepotěší
Režisér Igor Chaun zavítal na koncert skupiny Ortel. A svůj dojem z celé akce pak sdělil časopisu Reflex. Koncert nazval dokonce takovou normální tancovačkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hezké holky, děti, dělníci! Umělec z disentu natáčel koncert Ortelu a kavárnu nepotěší
Režisér Igor Chaun zavítal na koncert skupiny Ortel. A svůj dojem z celé akce pak sdělil časopisu Reflex. Koncert nazval dokonce takovou normální tancovačkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Igor Lukeš opět nakládá Trumpovi. Komu záleží na Americe, ten se prý tohoto prezidenta musí hrozit
Profesor Igor Lukeš před pár měsíci upoutal pozornost veřejnosti, když se v ČT pustil do křížku s neúspěšným kandidátem do Senátu Ladislavem Jaklem. Zatímco Jakl hájil 45. prezidenta USA Donalda Trumpa, Lukeš na současném Trumpovi nenechal nit suchou. Profesorovi v jednu chvíli ruply nervy a osopil se na Jakla, že nebude diskutovat s někým, kdo má „ohon“. Teď se Lukeš vrátil k Trumpovi. A znovu ho začal cupovat na kousky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Hradílkova hladovka. Jaký byl její smysl? Promluvil režisér
Igor Chaun se v časopisu Reflex rozepsal o Tomáši Hradílkovi, který držel hladovku proti druhé prezidentské kandidatuře Miloše Zemana. Ačkoli byla tato hladovka po osmnácti dnech ukončena, měla podle Chauna smysl. Ve svém textu vysvětluje proč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist