Senátor Bek: Dostavba Dukovan neřeší základní problémy české energetiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2021 v 19:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Dostavba Dukovan či Temelína: Už to rozhodněte, nebo budeme muset elektřinu dovážet, varují Babišovu vládu experti
Otázka jaderné energetiky v Česku zůstává i po loňském roce nerozhodnutá. Přitom se mělo říct, zda vznikne nový blok v Dukovanech. Píší o tom dnešní Hospodářské noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér se setká se zmocněncem pro jadernou energetiku Štullerem
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), který od března vede i ministerstvo průmyslu a obchodu, se dnes dopoledne setká s vládním zmocněncem pro jadernou energetiku Jánem Štullerem. Budou jednat o budoucnosti jaderné energetiky v Česku s důrazem na naplňování Národního akčního plánu rozvoje jaderné energetiky v ČR včetně výstavby nového zdroje jaderné energie v jaderné elektrárně Dukovany. Dostavba Dukovan je jednou z priorit, kterým se chce Sobotka v čele ministerstva věnovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Že by? ČEZ začal konat ve věci dostavby Dukovan
Energetický gigant ČEZ uvedl do chodu proces, na jehož konci by mělo být dobudování jaderné elektrárny v Dukovanech. Podle informací ČTK společnost požádala o posouzení vlivu výstavby nových bloků elektrárny na životní prostředí. Rozbíhá se tak tzv. proces EIA. Dosud však není jasné, jak bude dostavba Dukovan financována.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Prezident Macron se pokládá za lídra celé EU, ale problémy ve Francii neřeší
Nepokoje a události odehrávající se v poslední době ve Francii jsou špatnou vizitkou francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, který problémy Francouzů neřeší a přitom by chtěl řídit celou EU, neboť on sám se pasoval na jejího lídra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Základní problémy Zlínského kraje
Těch problémů má Zlínský kraj více. Například nedostupné bydlení pro maldé rodiny s dětmi či špatnou dopravní infrastrukturu, zejména nedobudování D55 a D49. Přesto dva problémy jsou ty základní. Alespoň z mého pohledu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist