Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2021
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.987x, což odpovídá cca 103.679-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Aspen Institute: Dekonspirace
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2021 v 20:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Zemánek (ČSSD): Teze k situaci ve stavebnictví – 2018
V uplynulých dnech proběhly v ČR dvě konference. Ta první s názvem Kam kráčíš, Česko 2018, kterou pořádal Aspen Institute Central Europe v Annenském klášteře na Pražské křižovatce za účasti představitelů naší politické reprezentace, odborníků a veřejnosti z celého světa, a ta druhá s názvem „Setkání lídrů českého stavebnictví" pořádaná CEEC Research pro investory, stavební firmy a projektanty na Pražském hradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Slavný Gatestone Institute cituje Václava Klause: Evropa je ovládána pokrytectvím a pseudohumanismem
Publicista Thomas Paul Wiederholen ve svém textu, který publikoval na webu amerického think-tanku Gatestone Institute, konstatuje, že se ze Španělska stává hlavní brána masové migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Babiši, tohle kdybys věděl! Zahradil o neziskovce z USA, ze které odešel
ROZHOVOR „Docela mě baví představa, co by na to asi řekl pan Babiš, kdyby to věděl," říká europoslanec Jan Zahradil (ODS) ke složení správní rady neziskovky Aspen Institute, kde dnes kromě Jana Farského (STAN) sedí také Babišova europoslankyně Dita Charanzová. Původně nepolitická instituce, v jejíž správní radě dříve zasedal i sám Zahradil, podle něj v poslední době začala politikařit a navážela se například do vlád Polska a Maďarska. Český volič by měl zpozornět, když Jan Zahradil začíná hovořit o výsledku eurovoleb ve Francii. „Macron se cítí na koni a to není pro střední Evropu dobrá zpráva," říká český europoslanec a varuje, že francouzský prezident je eurofederalista, jehož snahy o snižování emisí CO2 by mohly poškodit českou ekonomiku a průmysl. Řešení Zahradil vidí ve fungování vícerychlostní Evropy a také v nepřijímání eura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ruský vliv? Houby! Koupí nás Čína! Analýza hovoří jasně
Že nás ovládne Rusko, to je strach, který v českých mediálních kruzích krouží už dlouho. Tak dlouho, že se úplně zapomíná, že by nás mohli koupit Číňané. Berlínský Mercator Institute for China Studies a Global Public Policy Institute v únoru tohoto roku zveřejnily podrobnou zprávu mapující snahu o pronikání čínského, státem koordinovaného, vlivu do Evropy. Zprávu otiskl server sinopsis.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Novinář nemá omezovat diskutující a klást tendenční otázky jako Václav Moravec. Hovoří český zástupce v Gatestone Institute, jehož šéf radí Donaldu Trumpovi
ROZHOVOR Bývalý šéf týmu dobrovolných překladatelů pro českou verzi Gatestone Institute Josef Zbořil se může pochlubit, že se za poslední půlrok dva jeho původní články objevily na stránkách think-tanku Gatestone Institute v jeho originální anglické verzi. Stejně velkou radost mu udělalo, když předseda tohoto think-tanku John R. Bolton přešel v průběhu letošního dubna na pozici Trumpova nového poradce pro národní bezpečnost USA. To považuje za skvělou zprávu pro obhájce svobody na celém světě. Situaci v Česku vnímá jako boj o svobodu mezi republikou plnou autentických názorů všech občanů a liberální demokracií s názory omezenými multikulturní politickou korektností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO Francouzi útočí na policisty, cítí se podvedeni. Vydrží Macron?
Francouzské protesty proti politice Emmanuela Macrona nepřestávají zaplňovat novinové stránky a mediální servery. Komentátor David Brown ve svém textu na webu amerického think-tanku Gatestone Institute poukazuje na to, že Macron, kterému nyní strmě propadá důvěra, je poprvé během svého prezidentství ve skutečném průšvihu a Francouzi se cítí napáleni. Pro českou verzi Gatestone Institute přeložili Brownův text Libor Popovský a Helena Kolínská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Řídí současnou ČSSD Zdeněk Bakala a TOP09?
V současné době se objevují spekulace, zda ČSSD opravdu řídí Jan Hamáček, nebo ze zákulisí tahá za nitky Zdeněk Bakala s některými politiky z TOP09 prostřednictvím neziskovky ASPEN.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.5.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Ubodal. Vytáhl nůž. Sekeru. Mačetu. Nárůst 1200 procent. Nejtvrdší popis stavu v Německu, který jsme kdy vydali
Rostoucí počet pobodání a dalšího násilí s použitím nože napříč Německem přitahuje stále více pozornosti k bezpečnostní situaci, která se v zemi zhoršuje od té doby, co se kancléřka Angela Merkelová v roce 2015 rozhodla přijmout více než milion migrantů z Afriky, Asie a Středního východu. Ve svém článku o tom Soeren Kern, vedoucí pracovník v Gatestone Institute v New Yorku. Pro českou verzi think tanku Gatestone Institute ho přeložil Jan Kuta. Výčet útoků se zdá být až nekonečný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zdrcující přehled: Sexuální zločiny „jižanů“, „severoafričanů“ a „mužů jižanského vzhledu“ v Německu. Podrobné zpracování
Sexuální zločiny migrantů v Německu přinášejí teror a destrukci. Ženy a děti jsou obětovány na oltář politické korektnosti. Tak popisuje dění v zemi, kterou nejvíc zasáhla migrační vlna z roku 2015, Soeren Kern, vedoucí pracovník v Gatestone Institute v New Yorku. Jeho text pro českou verzi Gatestone Institute přeložil Josef Janeček a ParlamentníListy.cz ho publikují v nezkráceném znění. Tento think-tank informuje veřejnost o tom, o čem mainstreamová média mlčí. Konkrétně v Německu mají státní úřady přísný příkaz zmiňovat se o zločinech spáchaných uprchlíky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist