nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Ivo Valenta: Epidemie práskačů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2021 v 21:35, zobrazit podobné
Pražský radní zuří: Neziskovka s miliardovým rozpočtem dá na billboardy arabský nápis. Věděla, co způsobí. Ale takhle ne!
Radní pro školství za ODS v Praze 4 Jaroslav Míth má za to, že provokovat se nemá. Provokovat nemají policisté, kteří se snaží s pomocí nastrčených osob odhalit korupci, ale provokovat nemají ani neziskové organizace, které některými svými činy vyvolávají ve společnosti strach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ve Francii vtrhl ozbrojený muž do supermarketu a zajal rukojmí. Pachatel se hlásí k islamistům
Agentura Reuters přinesla s odkazem na francouzská média zprávu, že do jednoho ze supermarketů na jihu Francie, ve městě Trébes, vtrhl ozbrojený muž, prohlásil se za stoupence Islámského státu a zadržel několik rukojmích. Nejméně jeden je mrtvý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Držet basu s Maďarskem, doporučuje Jan Zahradil. Evropské orgány se nemají co vměšovat do vnitřních záležitostí
Do křesla pro hosta úterních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu usedl europoslanec Jan Zahradil, lídr ODS do voleb do Evropského parlamentu. Posluchačům popsal, jak by to mohlo být dál s Brexitem. Může dojít na druhé referendum, v němž by Britové Brexit odmítli? Zahradil si to nemyslí. Podrobně vysvětlil proč. Poté popsal, jak vidí budoucnost Česka v EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist