Kdyby něco přišlo z EU... Hraba na ČT vysvětloval ústavní změnu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2021 v 22:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Senátor Hraba: Sháním podporu pro ústavní stížnost kvůli zdanění církevních restitucí
Do Senátu dorazil návrh zákona, kterým by byly zdaněny tzv. církevní restituce a náhrady. Za týden bude tento návrh projednáván na plénu. Senátor Zdeněk Hraba se však chystá podat Ústavnímu soudu návrh na zrušení zákona o církevních restitucích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Senátorka si chce došpápnout na ústavní soudce. Chce je vrátit mezi "smrtelníky"
Senátorka Eliška Wagnerová se rozhodla posvítit si na soudce Ústavního soudu ČR. Sama byla deset let ústavní soudkyní a dnes se jí jako senátorce nelíbí, že ústavní soudci mají přestupkovou imunitu. Kdyby kupříkladu nějaký obyčejný smrtelník projel obcí rychlostí sto kilometrů v hodině, čekala by ho pokuta. Když totéž udělá ústavní soudce, nestane se mu prakticky nic. Eliška Wagnerová to chce změnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Novičok smrdí aneb Labyrint lží
Na celé kauze Skripal je něco divného. Jako kdyby se něco hodně sviňského tutlalo. Ti, co se snaží mlžit, říkají věci, které stále více nedávají smysl. Vypadá to, že něco nevyšlo a že se následně spustily různé "překrývací akce". Připomeňme si některé podivnosti:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Senát pravděpodobně odmítne ústavní zbraňovou novelu
Senát pravděpodobně odmítne ústavní změnu, která by dala legálním držitelům zbraní právo zasáhnout k zajištění bezpečnosti země. Po výboru pro obranu to dnes doporučil také jeho ústavně-právní výbor. Horní komora se bude novelou zabývat za dva týdny na prosincové schůzi, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš je nevinný. A čekal někdo něco jiného?
Už to začíná nenápadně probublávat na povrch. Nic se nestalo, vše je odloženo, zapomeňte. Logický vývoj. A i kdyby tomu bylo naopak. Copak si u nás dělá něco ze soudních rozhodnutí třeba i prezident? Nebo vládní ČSSD? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.12.2018 v 11:40, zobrazit podobné
TOPlist