Herec Měcháček ochutnal vlastní medicínu. Hodně drsně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2021 v 07:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 23. 07. 2021

Související články

Poslanec Váňa bez obalu: Babiš ochutnal vlastní medicínu. A Merkelová...
Moderátorka Světlana Witowská v pátečním Interview ČT24 přivítala předsedu bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny Romana Váňu (ČSSD). Znovu se vrátili k reorganizaci policie, kvůli které Babiš ve čtvrtek spustil slovní přestřelku obřích rozměrů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
,,Zloprdi, blitky, pšouknutí..." Herec drsně o Jaroslavu Hutkovi
Herec Michal Gulyáš se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke zpěvákovi Jaroslavu Hutkovi. Ten se v posledních dnech proslavil písněmi Miloš a Zubatá o smrti prezidenta Miloše Zemana a ještě jednou – k roku 1968.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
„Šel jsem na Národní, přestalo mě to bavit a odešel jsem.“ Slavný herec k listopadu 1989
Herec a režisér Ondřej Sokol Barboře Tachecí prozradil, že ho opravdu hodně rozčiluje politická korektnost, které prý bohužel sám podléhá. „Já jsem zjistil, že se bojím napsat i slova ‚invalidní vozík‘,“ uvedl herec a režisér. Když se byl v létě podívat ve Spojených státech, doslova ho vyděsilo, jak daleko postoupila politická korektnost právě tam.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Je to sadismus, je to hnus! Slušný člověk si řekne, co je to za hajzly?!“ Vítězslav Jandák se drsně pustil do Fero Feniče
Výzva určená České televizi a televizi Prima, kterou režisér Fero Fenič uveřejnil na sociální síti, vyvolala velké emoce. Ve výzvě, pod kterou je režisér podepsaný, jsou televize žádány, aby v prezidentských debatách nařídily oběma kandidátům stát, a ne sedět. Pro ParlamentníListy.cz se k tomu vyjádřil herec, politik a bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák. „Možná že má pan Drahoš lepší nohy, ale určitě lepší hlavu má prezident Zeman,“ říká oblíbený herec Vítězslav Jandák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist