Červíčková (ANO): Založení firmy do hodiny, on-line a levněji
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2021 v 10:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 23. 07. 2021

Související články

Profant (Piráti): K založení firmy může pomoci otevřený software
Dnes ve Sněmovně proběhl seminář „Založení firmy za jeden den“. Piráti představili návrh zainteresovaným skupinám, který výrazně urychlí start podnikání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
V Plzni uvažují o založení nadace, kam by přispívaly firmy na cizince
V Plzni se uvažuje o založení nadačního solidárního fondu, do něhož by přispívaly firmy a agentury zaměstnávající ve městě cizince. Peníze z fondu by sloužily k řešení sociálních problémů i bezpečnosti související s množstvím zahraničních pracovníků ve městě. Novinářům to řekl radní pro bezpečnost Martin Zrzavecký (ČSSD), který se dnes s ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD) problematice cizinců ve městě věnoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Ministra Kremlíka chlácholí a nám slibují
Stát údajně vše postaví levněji, a proto projekty typu PPP (Public Private Partnership) v Česku nepotřebujeme. Leč argument, že stát něco postaví levněji než soukromý sektor je z kategorie laciných tvrzení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
ODS: Byrokracie v ČR potřebuje dietu. Zřízení firmy online za den podporujeme
Občanští demokraté připojili své podpisy pod návrh zákona na založení firmy online. Je to cesta, jak usnadnit lidem život a zjednodušit podmínky pro naše podnikatele a živnostníky. Zároveň tím občanští demokraté naplňují své programové priority.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ekolamp: Mnohé e-shopy se stávají černými pasažéry systému likvidace elektroodpadu
On-line prodejci elektrotechniky mimoevropských výrobců by měli mít ze zákona stejné povinnosti jako evropští výrobci. Některé, především internetové obchody, prodávající například asijskou elektroniku, totiž nepřispívají do systému zpětného odběru vyřazené elektrotechniky. Tato nekalá praxe obchodně znevýhodňuje firmy, dodržující zákonné povinnosti. Zneužívání systému on-line obchodníky představuje asi 5 až 10 procent všech prodejů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Na Sázavafest levněji s Českými drahami
Národní železniční dopravce i letos sveze účastníky festivalu Sázavafest do Světlé nad Sázavou vlakem levněji. Pro cestu na 17. ročník akce, která se koná od 3. do 5. srpna už tradičně v areálu zámeckého lesoparku, je připravena zvláštní tarifní nabídka VLAK SAZAVAFEST 2017. Jde o zpáteční jízdenku, v rámci které cestující dostanou slevu 50 % ze zpátečního jízdného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Na Rock for People levněji s Českými drahami
Národní dopravce i letos sveze účastníky festivalu Rock for People do Hradce Králové vlakem levněji. Pro cestu na akci, která se koná už tradičně od 4. do 6. července v místním Festivalparku, je připravena zvláštní tarifní nabídka VLAK Rock for People 2017. Jde o zpáteční jízdenku, v rámci které cestující dostanou slevu 50 % ze zpátečního jízdného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Máme dokumenty k blízkému jednání o OKD. Může to dopadnou úplně jinak, než naplánoval Babiš. Hrozí těžká rána státu, firmě i jejím zaměstnancům
Hodiny pomalu odpočítávají čas k jednomu z nejdůležitějších jednání ohledně těžební společnosti OKD. Ve čtvrtek 24. srpna se odehraje klíčová schůze věřitelů, na které se má rozhodnout o restrukturalizaci firmy z pera exministra financí Andreje Babiše prostřednictvím státní firmy Prisko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Moravská galerie pokročila v digitální revoluci. Zpřístupňuje své sbírky on-line
Moravská galerie v Brně spustila on-line katalog svých sbírek. Zařadila se tak po bok světových galerií a muzeí jako jsou Guggenheim Museum v New Yorku nebo Albertina ve Vídni, které poskytují veřejnosti on-line informace o svých sbírkách umění, jež schraňují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
MHMP: Nahlédněte do kanceláře primátorky během Dne otevřených dveří
V den státního svátku 28. října 2017 se veřejnosti otevřou úchvatné prostory Rezidence primátora hlavního města Prahy a budova Nové radnice na Mariánském náměstí od 9:00 do 18:00 hodin. Novinkou pro návštěvníky je možnost nahlédnout do kanceláře primátorky a provést až do dnešní 16. hodiny rezervaci on-line.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist