nejlepší články ze dne: 24. 07. 2021

Související články

Tomáš Krystlík: Zdeněk Zbořil šíří nepravdy
V článku „Zdeněk Zbořil: 380 tisíc občanů ČSR! Nezapomeneme, Němci. Babišova vláda? Všechno jinak. „Putinovi agenti“ a EU, to je tak...“ se uvádějí výroky pan Zdeňka Zbořila o sudetských Němcích, které jsou nepravdivé. Budu je vyvracet tak, jak jdou za sebou v onom článku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil promluvil o Jiříně Šiklové a dalších milovnících petic. Nebude se jim to líbit
Politolog Zdeněk Zbořil se v rozhovoru pro První zprávy.cz vyjádřil k situaci v amerických i českých médiích. Obul se nejen do americké CNN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil: 380 tisíc občanů ČSR! Nezapomeneme, Němci. Babišova vláda? Všechno jinak. „Putinovi agenti“ a EU, to je tak...
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Nemůžeme žít v historicky věčné nenávisti, ani se jen jednoduše řídit Gottwaldovým a třídním ‚Není Němec, jako Němec!‘, ale trochu více empatie nejen jedné strany historického dialogu by neškodilo.“ Politolog Zdeněk Zbořil reaguje na vyjádření státního tajemníka německého ministerstva vnitra o tom, že Benešovy dekrety nepatří do dnešní Evropy, i doporučením návštěvy německých hřbitovů. V dnešním Rozjezdu vysvětlil i to, proč mu nevadilo mediální běsnění kolem královské svatby prince Harryho. A klíčové referendum v ČSSD? Nezáleží na něm. „Snad už i Andrej Babiš tuší, že spolupráce s ČSSD na vládní úrovni je cesta k permanentní vládní krizi,“ říká Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
„Ladik“ Větvička sepsal, co by řekl sudetským Němcům na jejich sjezdu. Berndu Posseltovi by z toho nejspíš praskla šle
Sudetští Němci před pár dny ukončili svůj další sjezd. Známý bloger Ladislav Větvička se rozhodl sepsat ironický projev, který by na sjezdu v Řezně pronesl, kdyby ho nechali vystoupit. Kousavě označil vyhlazení Lidic za „ekologizaci“ vesnice. Do svého projevu zamíchal i narážku na amerického miliardáře George Sorose a na mladou ekologickou aktivistku Gretu Thunbergovou, migraci a multikulturalismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil se nestačil divit, jak v ČT předkládali divákům hlasování o nedůvěře vládě
Politolog Zdeněk Zbořil se vyjádřil k hlasování o vyslovení nedůvěry vládě. Je přesvědčen, že se při něm mimo jiné ukázalo i to, jak hluboko kleslo zpravodajství České televize. Ale nejen to. Ukázalo se prý také, že „sejmout Babiše“ není nijak snadné a že předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář zklamal své příznivce. Údajně navíc vyšlo najevo, že je Minář kýmsi řízen. Zbořil to tak alespoň vnímá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Prodejní herci a útok z USA. Zdeněk Zbořil nejen k tématu Babiš. A varuje: Němci chtěli zlikvidovat Čechy, pozor
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Jágra nepřekřičí! „Škopky pomyjí, které se snaží zpoza rohu různí bídáci vylévat na Jágrovu hlavu. Je to ubohé, ale alespoň víme, s kým vlastně u nás doma žijeme,“ komentuje bouři na sociálních sítích v souvislosti s účastí slavného hokejisty v delegaci, která provázela prezidenta do Číny, politolog Zdeněk Zbořil. „Jestli si myslí, že Jágr při svých příjmech musí ‚podlézat čínskému diktátorovi‘…“ Zbořil se vyjadřuje k nálezu Ústavního soudu, který dal za pravdu hoteliérovi z Ostravy, a hovoří také o matném lesku, který dodali demonstracím posledních dnů expremiéři Bohuslav Sobotka a Mirek Topolánek. A že má vůči červené kšiltovce Andreje Babiše výhrady profesor z USA? „Dříve se podobnému říkalo ‚sovětské zkušenosti‘.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil připomíná, o čem se díky diskusím o panu Pochem nemluví
Publicista a komentátor Zdeněk Zbořil se v rozhovoru pro PrvníZprávy.cz rozhovořil o problému s nominantem na post ministra zahraničních věcí Miroslavem Pochem. Podle něj tento problém však není tím podstatným. „Téměř bez povšimnutí prošlo jednání na Hradě o budoucnosti ČEZu,“ poznamenal Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist