nejlepší články ze dne: 03. 08. 2021

Související články

Vaněk (ODS): Opět přichází utahování šroubů. Tentokrát pod taktovkou EU
Velikášské cíle a snahy o vytvoření Evropského superstátu nepřinášejí občanům žádné výhody… jen ztrátu svobod a zbytečné ekonomické náklady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Lukáš Kovanda: Turecko v přelomovém bodě, centrální banka dnes rozhoduje o sazbách
Rozvíjejícím se trhům objektivně nepřeje současné utahování měnových šroubů v USA. Zrovna Turecko si ale za slábnoucí liru a tamní měnovou turbulenci může z podstatné míry samo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Dublin V? Stačí jeden klik na interaktivní mapu EU a letenka s azylem zařízena
Jaká je budoucnost dublinské dohody upravující mezinárodní ochranu? Benevolence k třetím zemím na straně jedné vede k utahování šroubů na straně druhé, na straně těch, co se odmítají podřídit diktátu. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.1.2018 v 17:40, zobrazit podobné
Novým předsedou KDU-ČSL Vysočina je lékař a poslanec Vít Kaňkovský
Sedmačtyřicetiletý lékař a poslanec Vít Kaňkovský z Třeště se stal novým předsedou vysočinské organizace KDU-ČSL. Na krajské konferenci v Netíně na Žďársku v sobotu 13. května získal 88 z 89 odevzdaných hlasů. Delegáty pozdravily špičky KDU-ČSL a také zástupce hnutí STAN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ostudné šikanování Maďarska dokazuje, že EU je diktaturou. A bude hůř. Kolaborantství českých europoslanců, kteří hlasovali proti Orbánovi… Okamurův kandidát, jehož nemají rádi v ČT, hovoří
ROZHOVOR „Přichází doba zásadního omezování spolčovacího a shromažďovacích práv a svobody slova. Nastane utahování šroubů, šikanování, kriminalizace, vyhazování z práce, sledování, štvanice na nepohodlné. Současná moc se nezhroutí tak snadno. Ví, že lidé ji stále silněji odmítají, takže jedinou její šancí na přežití bude jistá obdoba moderní diktatury. Už je za dveřmi a čeká i nás,“ říká kandidát SPD do Senátu Ladislav Jakl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist