Rusko: Mitrofanov označil Zemana za kr*su
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2021 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 04. 08. 2021

Související články

Kdo volí Zemana, není občan, píše Mitrofanov
Komentátor deníku Právo Alexandr Mitrofanov sepsal text, v němž se zamyslel nad tím, kde se vlastně berou voliči současného prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Sesazení Zemana? Populisté, nacionalisté, xenofobové, komunisté..., rozjel se Mitrofanov
Senátorský Klub pro liberální demokracii - Senátor 21 (SEN 21) připraví text žaloby na prezidenta Miloše Zemana za hrubé porušení a)Ústavy, oznámil dnes jeho předseda Václav Láska. Klub KDU-ČSL a nezávislých vyjádřil Láskovi podporu, senátoři ODS naopak nevidí šanci na úspěch. Impulzem k přípravě žaloby byly podle Lásky zásahy prezidenta a zaměstnanců Hradu do justice. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček záměr na Twitteru označil za další nenávistný pokus o zviditelnění v médiích. Nenávistí podle něj rozdělují společnost hlavně ti, kteří se zaklínají liberální demokracií. Komentáře k celé události napsali Jiří Leschtina na serveru Aktuálně.cz a Alexandr Mitrofanov na serveru Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman bude strašit, že Drahoš je vítač. Nic jiného už ten starý nenávistný muž nezvládne, tvrdí komentátor Mitrofanov
Na serveru Seznam Zprávy.cz pronesl pár slov publicista a komentátor Alexandr Mitrofanov. O přímé volbě prezidenta a o Miloši Zemanovi, kterého sleduje už 27 let. Vysvědčení, které prezidentovi vystavil, Miloše Zemana velmi pravděpodobně nepotěší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Výchova dětí ve vojáky, pohlcení Běloruska Ruskem, Putin povede dál zemi z jiné funkce... Mitrofanov představil vize budoucího Ruska
Co se stane, až v roce 2024 vyprší Vladimiru Putinovi prezidentský mandát? Právě této otázce se věnuje novinář Alexandr Mitrofanov na Českém rozhlase Plus. Je zde prý možnost, že by Rusko „pohltilo“ Bělorusko. A dle jeho informací se v Rusku začíná klást důraz na výchovu dětí k vojenské způsobilosti. Do vojensko-mládežnické organizace mají být zařazeny např. děti z dětských domovů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Romancov označil Zemana za šílence
Politický geograf Michael Romancov poskytl rozhovor serveru Info.cz, ve kterém se vyjádřil k prezidentu Miloši Zemanovi a k Rusku. Česká republika a Rusko připomínají politickému geografovi dvě různé planety. A prezident Zeman je prý šílenec, obrazně řečeno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
A co na to Saša Mitrofanov? Žhaví drát už od večera. Nahlédněte
Politolog Lukáš Jelínek zhodnotil pro Deník Referendum situaci v ČSSD. Strana prý teď připomíná pytel blech. Komentátor Alexandr Mitrofanov byl ještě ostřejší. ČSSD mu prý teď připomíná klub politických sebevrahů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kobza (SPD): Boj(í)me se Ruska?
Rvou to do nás horem dolem: Rusko nás ohrožuje (čím?), Rusko ovlivňuje veřejné mínění (jak, když víme, o koho jde), Rusko ovlivňuje volby, Rusko nám vrátí komunisty, Rusko, Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Když vidím ty mladé lidi v Evropských hodnotách, rozplýval se Mitrofanov nad těmi, kteří prý brání Evropu před kremelskou nadvládou
Komentátor deníku Právo Alexandr Mitrofanov včera ve svém komentáři na serveru Novinky.cz pochválil spolek Evropské hodnoty. A jeho zástupce Jakub Janda na to mimo jiné zareagoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Skřek z neandrtálské jeskyně. Jiří Ovčáček ostře odpálil útoky, linoucí se na prezidenta Zemana z Kyjeva
Za skřeky z neandertálské jeskyně označil mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček kritiku některých ukrajinských politiků. Podobné výroky podle něj nepatří do moderní Evropy. Ovčáček to uvedl na Twitteru. Ukrajinský premiér Volodymyr Hrojsman dnes českého prezidenta nepřímo označil za psychicky nemocného člověka kvůli návrhům na výměnu ukrajinského Krymu za ruskou finanční nebo surovinovou kompenzaci. Zemana kritizovali i další ukrajinští politici, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist