Chabr (TOP 09): Z Prahy začínají mizet nevzhledné reklamní lavičky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2021 v 09:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 04. 08. 2021

Související články

Chabr (TOP 09): „Matrjošky“ a předražené směnárny v centru Prahy jsou nedůstojné
Radní hl. m. Prahy Jan Chabr připravuje pro jednání Rady hl. m. Prahy tisk, který navrhne výpovědi smluv některým obchodům v centru města, které neprospívají dobrému jménu metropole. V návrhu je i první ze směnáren v Železné ulici, další budou podle radního Chabra následovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Kverulant: Praha odmítla nabídku na obnovení parčíku u Nuselského mostu
Již dlouhá léta stojí v Praze na střeše domu u Nuselského mostu blízko centra Prahy nelegální reklamní LED obrazovka. Na pozemcích Prahy před billboardem je systematicky likvidována zeleň, zejména vzrostlé stromy, a to proto, aby nebránila výhledu řidičů, stojících v koloně, na reklamní poutač.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
DPP vyhrál soud se společností euroAWK. Ta musí odstranit z metra reklamní vitríny
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) uspěl u Obvodního soudu pro Prahu 10 ve sporu s reklamní společností euroAWK. Podanou žalobou se DPP domáhal odstranění reklamních nosičů z prostor pražského metra. Podle soudního rozhodnutí musí euroAWK do 30 dnů odmontovat své reklamní a informační panely a DPP zaplatit náklady řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
IPR Praha: Příjemnější chůze i nové lavičky. Žižkovské ulice projdou proměnou
Jednu z nejdůležitějších žižkovských tepen, ulici Seifertova, čeká proměna. Budoucí podobu ulice určí studie, která vzniká ve spolupráci Institutu plánování a rozvoje Prahy (IPR Praha) s architektonickou kanceláří edit!. Obyvatelé Žižkova se mohou těšit na schody osvětlené diodami, nové lavičky nebo na vodní prvek připomínající historickou pumpu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Kverulant: Praha možná dodatečně povolí nejznámější nelegální billboard nad Nuselským mostem
Již dlouhá léta stojí v Praze na střeše domu u Nuselského mostu blízko centra Prahy nelegální reklamní LED obrazovka. Navíc je na pozemcích před billboardem je systematicky likvidována zeleň, zejména vzrostlé stromy a to proto, aby nebránila výhledu řidičů stojících v koloně na reklamní poutač.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Praha zakáže v kampani do EP vyvěšovat na pouliční sloupy reklamy
Praha zřejmě zakáže pro předvolební kampaně do Evropského parlamentu vyvěšovat na lampy a sloupy sololitové reklamní desky. Důvodem je mimo jiné snaha snížit vizuální smog. ČTK to dnes sdělil radní Jan Chabr (TOP 09). Zákaz se má týkat reklamních desek přidělaných dráty ke sloupu po dvojicích, a to vždy z každé jeho strany. Zmíněný návrh chystají koaličním partnerům z řad Pirátů a Prahy Sobě předložit zástupci Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN), kteří jej již schválili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Další vítězství ve sporu s RENCAR. DPP může výhodněji pronajmout reklamní plochy na tramvajích
Vrchní soud v Praze zamítl další nedůvodné předběžné opatření společnosti RENCAR. Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) proto může poskytnout reklamní plochy na 60 tramvajích 15T ForCity vítězovi poptávkového řízení, kterým je společnost BigBoard. DPP tak pokračuje v úsilí o zvýšení výnosů z pronájmů reklamních ploch na svém majetku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tramvajácí štěstím povyskočí. Po bonbonech za 400 tisíc jim Dopravní podnik pořídil flashky za půl milionu
O tom, že si Dopravní podnik hlavního města Prahy pořizuje za obrovské částky reklamní předměty od firmy MONT GROUP s.r.o., jsme již informovali. Jen pro připomenutí se jednalo o skleněné modely metra, pera Parker, hrnky, propisky, vánoční ozdoby nebo také reklamní tašky. Vše samozřejmě s logem DP. Během loňského roku se objednávky vyšplhaly na těžko uvěřitelných 4 243 039 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Hlubuček (STAN): Na Petříně vznikne pro návštěvníky nové sociální zázemí, nahradí nevzhledné provizorní toalety
Rada hl. m. Prahy schválila vybudování nového zázemí na Petříně, které bude prioritně určeno pro návštěvníky a technické pracovníky petřínských zahrad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist