Z policistů si dělal srandu. Blázen Babiš jr.? Vysvětlil příhodu z dálnice
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2021 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 04. 08. 2021

Související články

Mělo by se více vyvlastňovat, pronesl Babiš u dálnice, zatímco ho sháněli ve sněmovně
Andrej Babiš (ANO 2011) chce, aby vznikl zákon, který stanoví, že stavba dálnic je národní zájem. „Je potřeba urychlit legislativu a prosadit zájem většiny,“ řekl dnes ČTK Babiš při zahájení stavby nového úseku dálnice D3 u Ševětína na Českobudějovicku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Chlebíčky a pohlavní orgány! Andrej Babiš to natřel neziskovkám
Financování neziskového sektoru musí být transparentní, smysluplné a mít nějaké prokazatelné výsledky, řekl novinářům premiér Andrej Babiš. A k tomu přidal jednu příhodu, jak prý tato smysluplnost vypadá dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
FN Ostrava má první certifikované cerebrovaskulární centrum v republice
Komplexní cerebrovaskulární centrum FNO získalo jako první pracoviště v republice a teprve čtvrté v Evropě statut certifikovaného centra pro mozkovou příhodu udělovaný Evropskou organizací pro mozkovou příhodu (ESO). Toto prestižní osvědčení je nejvyšším stupněm certifikace, který může ESO udělit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Já dělám zahraniční politiku ANO, vykládal Stropnický Moravcovi. Andrej Babiš mu ještě během pořadu vysvětlil, že žádnou nedělá
Končící ministr obrany Martin Stropnický (ANO) v Otázkách Václava Moravce prohlašoval, že se podílí na formování zahraniční politiky nové menšinové vlády hnutí ANO. Šéf hnutí Andrej Babiš Stropnickému okamžitě vysvětlil, že je to celé jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist