Volný, to je smetí. Xavera chtěli zničit. Lídr SPD se s tím nepáral
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2021 v 08:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 25. 08. 2021

Související články

Volný varuje před "patrioty", kteří Okamuru ovládají. Oba vysvětlovali spory v SPD
Předseda hnutí Okamura a poslanec Volný, lídr zrušené regionální moravskoslezské SPD, mluvili o situaci v SPD v alternativním médiu.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 10.3.2019 v 21:36, zobrazit podobné
Socialisté v Rakousku se před volbami odstřelili. Chtěli ušít kompro na favorita voleb, jenže se zjistilo, jak je to doopravdy
Rakouští socialisté chtěli před parlamentními volbami zničit předsedu konkurenčních lidovců Sebastiana Kurze. Jak však nyní píše MF Dnes, zničili sami sebe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Chtěli nachytat Xavera, ale chytili se do sítě sami. Podle experta Mikeše Rosího parta zkušeného rozhlasáka těžce podcenila
ROZHOVOR Bývalý prezident Rady pro reklamu, lektor na Vysoké škole ekonomické v Praze a dlouholetý ředitel Asociace komunikačních agentur Jiří Mikeš promluvil o sporu Luboše Xavera Veselého s tvůrci pořadu České televize Newsroom. „Kdo seje vítr, sklízí bouři. Na Xavera měli poslat někoho zkušenějšího,“ řekl Mikeš a dodal, že nechápe, proč by si Xaver nemohl do své talk show pozvat premiéra a dávat mu nepolitické otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Smrdí tam moč, je tam špína a smetí. Okamurův poslanec tam ubytovává Romy pobírající dávky, uvádí noviny
Poslanec za SPD Lubomír Volný vydělává na nouzi romských rodin závislých na dávkách od státu na bydlení. Uvádí to dnešní MF Dnes v kontrastu s prohlášením lídra SPD Tomia Okamury, jenž chce odnímat peníze právě parazitům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Živnostníci z kaváren do polí a továren
Po únoru 1948 chtěli komunisté zničit malé podnikatele, nezávislé řemeslníky, majitele obchodů, zemědělce... Prostě každého, kdo se o sebe ekonomicky staral sám a nebyl závislý na státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Lídr Svobodných v Ústeckém kraji: Chudobu občanů odstraní svobodný volný obchod
Krajský úřad zaregistroval v Ústeckém kraji 24 kandidátek. O zvolení se uchází 565 lidí. V rozhovoru, který poskytl lídr kandidátky Svobodní Vladimír Gregor pro ParlamentníListy.cz, představil nejen sebe a své záměry. Svěřil se také, jak vidí úlohu strany po volbách. Podstatnou část rozhovoru jsme ale věnovali ekonomickým tématům. Přiblížil změny, které strana zamýšlí v daňové oblasti, i důvody, proč razantně odmítají přijetí eura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist