Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2022
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.585x, což odpovídá cca 82.703-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

John Bok: To je prasečina, šířit, že Drahoš je na chlapečky! Stojí za tím lidi z Hradu, kteří se ožrali v Belvederu a chovali se jak dobytek
„Estébák, který kdysi prohlásil, že byl Drahoš jeho agentem, teď mlčí. A pan Drahoš uvažuje, že na něj podá trestní oznámení. Já bych to udělal okamžitě! Další ho pomlouvá za to, že je na malý chlapečky. Má přitom dvě úžasný dcery, a když ho vidíte, copak z něj máte dojem, že tento vysoký chlap se zvučným hlasem je na malé chlapečky, když od mladých let má co dělat se studenty? Jak to, že to za celou dobu na něj neprasklo? Měli bychom být rádi za takovéhoto člověka,“ zastává se Jiřího Drahoše politický aktivista a šéf Spolku Šalamoun John Bok. Věří, že Drahoš druhé kolo voleb vyhraje a že „pokrytec“ a „vyšeptalý mastodont“ Zeman se bude pakovat a pojede odpočívat na Vysočinu. A taky, že se bude konečně léčit...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Kolovratník (ANO): Pardubice se po dlouhých letech čekání konečně dočkají lávky na Duklu
Každý o ní slyšel, ale nikdo ji nikdy neviděl. Tak přesně takhle by s mírnou nadsázkou šlo charakterizovat dlouho slibovanou lávku na Duklu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Poprvé v životě souhlasím s prezidentem Zemanem!!!
Novináři jsou "pitomci" a "blbečci", z nichž „jeden umí číst a druhý psát“, "nikdy neuvažují reálně, jsou ireální." a nejlepší by bylo vzít na ně Kalašnikov a likvidovat je.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.6.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Když jeden mluví o voze a druhý o koze
Nejen kauza korunových dluhopisů, ale i další vyjádření ministra financí ukazují, že má dva metry. Jeden na daňové subjekty a plátce daní a jeden sám na sebe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO „Zrůdy! Hymna je svatá.“ Aktivisté v Praze pískali během české hymny, lid reaguje
Místopředseda SPD Radim Fiala se rozčílil nad chováním demonstrantů namířeným proti včerejší akci SPD na Václavském náměstí. „Podívejte se, jak netolerantní sluníčkáři dokonce dělali na našem setkání na Václaváku kravál i během toho, když se zpívala česká národní hymna,“ napsal na svůj facebook. Uživatelé této sociální sítě píší, že již byla překročena jistá mez a navrhují i radikální řešení: „Naše hymna je svatá věc a co tyto zrůdy předvádějí je na fyzickou likvidaci,“ píše jeden z uživatelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Strach z Miloše Zemana sílí a roste
V prosincovou neděli revolučního roku 1989 se na jednom parkovišti sešli tři komunisté. Jeden mrtvý stalinista symbolicky, jeden živý stalinista osobně a jeden komunista, který si "jen tak smočil a zase vyskočil". Miloš Zeman.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.1.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Heller (KDU-ČSL): Kde vzít na platy učitelů?
Je už folklórním zvykem, že se před volbami všichni předhánějí v tom, kdo přidá více peněz učitelům. Jeden slibuje kantorům 45 000 korun, druhý zase jinou sumu na míle vzdálenou od dnešní reality. Státní rozpočet ale není nafukovací a nikdo už neříká, kde se peníze mají vzít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Jeden úřad řídí německý úředník, druhý taky, třetí pro změnu německá úřednice... Kdo reálně rozhoduje v Bruselu?
Na Českém rozhlase Plus se v diskuzi o stavu EU před volbami a odchodem Velké Británie z EU sešli europoslanci KDU-ČSL a ODS, Tomáš Zdechovský a Jan Zahradil. Zahradil si myslí, že se pravomoci budou přesouvat zpátky na národní státy. A upozornil na to, jak si podle něj velké státy hlídají klíčové pozice. „Generálním ředitelem kabinetu šéfa Evropské komise je německý státní úředník, generálním tajemníkem Evropského parlamentu je německý státní úředník, zástupcem vyjednávače pro Brexit Francouze Michela Barniera je německá státní úřednice, tedy zaměstnankyně Evropského parlamentu, a takhle bych mohl pokračovat dál,“ řekl europoslanec. Ale podle Zdechovského pořád jen kritizujeme a nedokážeme nabídnout na vyšší posty kvalitní lidi. A pustil se do Zahradila i za slova o migraci...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné