nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Na oslavách v Drážďanech se představil i CzechTourism
Na městské slavnosti Canaletto v německých DrážĎanech dorazilo i za tropických teplot více než půl milionu lidí. Šanci oslovit návštěvníky využilo také zahraniční zastoupení CzechTourism Německo a jeho partneři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Německo: Šok v Drážďanech! Nechutný čin! Více o znásilnění Češky mužem tmavé pleti
Server TSG24, který přináší informace z Drážďan, informoval o tom, že v tomto městě došlo ke znásilnění osmadvacetileté Češky. Útočník zatím není blíže znám. Článek začíná zvoláním „Šok v Drážďanech!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 11:34, zobrazit podobné
Pehe založil provokaci na internetu. Vraždění Polky v Itálii srovnal s ubodáním Němce v Chemnitz. Do vřavy se pak pustil i Tabery
Politolog Jiří Pehe se na sociální síti v souvislosti s vraždou, která se stala v sobotu na severu Itálie, kde Polka ubodala zaměstnance muzea, ptá, zda se kvůli tomu nyní do Itálie přesunou protiimigrační hnutí Pegida a alternativa pro Německo (AfD) z Chemnitzu, kde se účastnily protestů kvůli násilné smrti pětatřicetiletého Němce, z jehož zabití jsou podezřelí dva mladí muži ze Sýrie a Iráku. „Polských migrantů je v západní Evropě víc než iráckých a syrských dohromady,“ upozornil na svém Twitteru politolog. Pod jeho příspěvkem se vzápětí rozjela zajímavá diskuse, do které se vložil i šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Petr Janyška: Šokující záběr: Okamura po prezidentově pravici
Co jsme ten sobotní povolební večer viděli a slyšeli? Na první poslech, že všechno zůstane při starém, že Miloš Zeman jen do budoucna zmírní své formulace? Ne, slyšeli a viděli jsme hodně znepokojivého a konkrétního. Podprahově nám prezident sdělil spoustu zneklidňujícího. Včetně zřejmě podoby budoucí vlády.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 28.1.2018 v 16:41, zobrazit podobné
VIDEO Městečko ve východním Německu, kde prý uprchlíci zabili Němce, vyšlo do ulic
V německém Köthenu se dnes uskutečnila demonstrace kvůli smrti mladého Němce. Policie v souvislosti s incidentem zadržela dva mladé Afghánce. Zprávy o události přinesla například TV Prima na svém facebookovém profilu i s videozáznamem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Pokud to takhle půjde dál... Generál Šedivý má obavy z toho, co dělají Merkelová a Macron
ROZHOVOR „Německo je ekonomicky výkonnější, ale i přístup k řadě věcí a řešení problémů je přímočařejší,“ vysvětluje bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky a pedagog Vysoké školy CEVRO Institut generál Jiří Šedivý. Podle něj je to vidět i na tom, jak se Německo vyrovnává s migrací. Na rozdíl od Francie to prý zvládá lépe. Generál Šedivý také tvrdí, že Německo nakonec zjistí, že Francie je pro něj spíše přítěží, protože jejich vztah je vztahem nerovnocenných partnerů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist