Klaus v nemocnici. Přivezla ho ochranka, šel po svých
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2021 v 12:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

VIDEO Konflikt na tiskovce Merkelové a Erdogana. Ochranka musela vyvést tureckého novináře
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan si při návštěvě Berlína vymohl, že jeden z novinářů nepřijde na tiskovou konferenci. Dalšího pak vyvedla ochranka. Píše o tom například server Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Stráská přivezla dárky žákům do Petříkova
Jihočeská hejtmanka Stráská přivezla na začátek školního roku dárky žákům do Petříkova. Dvoutřídku pochválila za rodinnou atmosféru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Babiše chtěl prý napadnout na festivalu opilec. Zakročila ochranka
Ochranka exministra financí Andreje Babiše se na hudebním festivalu Colours of Ostrava zapotila. Podnapilý návštěvník se totiž pokusil Babiše napadnout. Ta jej zpacifikovala strčením ze schodů. Píše o tom deník Blesk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Šojdrová přivezla z Řecka seznam dětí z uprchlických táborů
Seznam dětí z uprchlických táborů, kterým by mohlo Česko pomoci a přijmout je, přivezla z nedávné návštěvy Řecka česká europoslankyně Michaela Šojdrová. Ve Štrasburku to dnes řekla českým novinářům s tím, že tak reagovala na výzvu premiéra Andreje Babiše i ministra vnitra Jana Hamáčka. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
FOTO VIDEO Václav Klaus mladší oznámil zásadní životní rozhodnutí
„Stěhuju se do Krkonoš,“ prohlásil Václav Klaus mladší ve videu, které natočil na podporu svých kolegů z ODS na Praze 8, ve které podle svých vlastních slov strávil 20 let. Skutečnost, že přestane být občanem Prahy, naznačil i na svém facebookovém profilu, kde se vyfotil u Městského úřadu Pece pod Sněžkou a napsal komentář: „Po největším městě republiky, dnes občanem nejvýše položeného.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
To nikdo nenapsal! Klaus ml. k případu Jágra v Číně
Poslanec Václav Klaus mladší se na svém facebookovém profilu vrátil k hokejistovi Jaromíru Jágrovi a jeho cestě do Číny. Podle něj Jágr v jedné ze svých odpovědí při štvanici na něj vystihl důležitý aspekt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Klaus ml. udeřil proti ČT. A není sám: Nad televizí stále visí velká hrozba
Poslanec Václav Klaus mladší předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) často kritizuje. Jednu věc však mají oba společnou. Týden co týden se ve svých sloupcích obracejí k voličům. Babiš na sociální síti Facebook všechny zdraví „čau lidi“. Klaus místo specifického oslovení chodívá rovnou k jádru věci. Tentokrát si vzal na paškál ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Bohumil Sláma: Klaus nebezpečný jako Klaus
Bez obalu přiznávám, že mi Václav Klaus ml. už delší dobu pije krev. Skoro stejně jako svých časů jeho otec. Dnes, když jsem si na Novinkách přečetl jeho „neomarxistických magorů je všude plno“, přetekla poslední kapka. Přesto, že sám marxista nejsem a nikdy jsem jím nebyl. První co mne napadlo bylo: „A co neoliberalistických magorů?“
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 9.6.2017 v 17:41, zobrazit podobné
Klaus? Vyjďeme už z pravěku, a zvolme někoho normálního. Martin Fendrych doporučuje Hilšera či Fischera
Komentátor serveru Aktuálně.cz nechápe, proč pánové Václav Klaus starší a Václav Klaus mladší stále budí tolik pozornosti u svých spoluobčanů. Komentátor v obou pánech vidí „kobry“, které ostatní lidé fascinovaně sledují, ačkoli by měli věnovat pozornost moderněji uvažujícím lidem. Třeba senátorům Marku Hilšerovi či Pavlu Fischerovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist