Uražený Kmenta: Babiš mu řekl, že je p*ase
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2021 v 13:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Jaroslav Kmenta se rozpovídal o sestavování vlády. V pozadí prý můžeme najít známého kmotra
Novinář Jaroslav Kmenta v rozhovoru pro server info.cz prohlásil, že by si jeho knížku o Andreji Babišovi (ANO) nazvanou Boss Babiš měli přečíst všichni noví poslanci i sám Babiš. Vedle toho Kmenta prozradil, co Babiše vede ke spolupráci s Tomiem Okamurou a jeho SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Kmenta: Babiš je v politice od roku 1998. Hýbal hejblátkama a na konci těch hejblátek byli politici ČSSD
Novinář Jaroslav Kmenta zavítal do internetové televize DVTV a promluvil o své nové knize Boss Babiš. V té je opravdu hodně kritický k možnému příštímu premiérovi České republiky Andreji Babišovi (ANO). Přirovnal ho k ďáblovi, který se rozhodl šéfovat ráji. Vedle toho Kmenta prozradil, kdo by mohl být příštím premiérem místo Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kmenta na Twitteru: Babiš nechává tajně vyšetřovat novináře. Prý se to děje v Liberci
Jaroslav Kmenta i nadále směřuje svou pozornost na premiéra Andreje Babiše. Na sociální síti Twitter uvedl, že předseda ANO nechává vyšetřovat novináře. Žádná konkrétní jména ovšem Kmenta nesdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš je geniální zloduch, dokonale ví, koho "vojebat", vykládal Šafrovu fóru komentátor Kmenta. A přidal podrobnosti
Novinář Jaroslav Kmenta se v rozhovoru pro server Forum24.cz rozpovídal o tom, proč Babiš vstoupil do politiky. Dokud byli v politice lidé jako Stanislav Gross, Babiš prý uplatňoval vliv přes ně. „Pásl si politiky,“ říká doslova Kmenta. Ale když Gross z politiky odešel, Babiš musel najít jiný způsob, jak zajistit své podnikání. Sám vstoupil do politiky a teď si brousí zuby dokonce i na premiérské křeslo, což prý pro Česko rozhodně není dobrá zpráva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Trestnej čin jak vyšitej! Babiš půjde do kriminálu, napsal Jaroslav Kmenta ke zveřejněným dokumentům
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr zajásal nad knihou novináře Jaroslava Kmenty o Andreji Babišovi. Svou knihu okomentoval i sám Kmenta. Novinář je přesvědčen, že Babiš premiérem nebude a může si za to sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Novinář Kmenta píše, proč prý Babiš potřebuje Benešovou. Přišli za Bradáčovou, ale ta nechtěla...
Novinář a spisovatel Jaroslav Kmenta se ve svém příspěvku na facebooku rozepsal o plánované změně na postu ministra spravedlnosti, na který se k 30. dubnu rozhodl rezignovat současný ministr Jan Kněžínek (za ANO). Kmenta ve svém příspěvku tvrdí, že novou ministryní tohoto resortu se stane Marie Benešová především za účelem ochrany premiéra Andreje Babiše (ANO). „Teď už nejde jen o Čapí hnízdo. Jde o nezávislost justice a o zachování ústavních principů v České republice,“ hřímá varovně Kmenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Není podstatné, že brala Slonková v Mafře 200 tisíc, pustil se znovu do Babiše novinář Kmenta
Novinář Jaroslav Kmenta se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, proč Andrej Babiš (ANO) považuje své oponenty za psychopaty a posílá je pro neurol. „Proč se někdy chová jako Milouš Jakeš a zveřejňuje platy svých kritiků? A proč si vytváří v hlavě ‚blacklist‘ svých nepřátel?“ zeptal se Kmenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Novinář Kmenta napsal knihu o Babišovi: Není gangster, ale v mých očích je to jistý druh kmotra
Na pulty knihkupectví přichází nová kniha o miliardáři a politikovi Andreji Babišovi, jejímž autorem je Jaroslav Kmenta. Ten svou knihu nazval Boss Babiš, a jak uvádí, dal tím najevo, co si o šéfovi hnutí ANO myslí. Píše to server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jaroslav Kmenta sepsal výbušný text o Babišovi. Týká se začátků jeho podnikání
Novinář Jaroslav Kmenta se v magazínu Reportér zaměřil na to, kde se vzaly peníze pro start podnikání Andreje Babiše. Odpověď prý může ležet v Maroku, kde Babiš v osmdesátých letech pracoval jako obchodní delegát vyslaný státním podnikem zahraničního obchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Zaprvé, zadruhé, zatřetí... Jaroslav Kmenta předložil Babišovi zajímavý seznam
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš tvrdí, že „zkorumpovaný systém“ se ho snaží zničit, ale on se prý nedá. Kauza firmy Čapí hnízdo je podle bývalého českého vicepremiéra vylhaná. Když si tyhle věty přečetl investigativní novinář Jaroslav Kmenta, připomněl Babišovi pět důležitých věcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist