nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Rafaj měl střežit férovou hospodářskou soutěž. Policisté u něj doma našli dva miliony v obálkách
Deník Právo přinesl nové informace o policejní prohlídce u předsedy Úřadu na ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Strážci zákona u Rafaje doma našli dva miliony korun. Poschovávány měly být v obálkách ukrytých v knihovně, v šatníku a na dalších místech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Takhle pracuje Putin. Přísně. Ladislav Větvička o šéfovi Ruska
Cestovatel a bloger Ladislav Větvička opět perlil na webu Kupředu do minulosti. Jednak o Rusku ale také o Evropské unii. Rusko podle něj Putin řídí jako firmu a Západ ho neprávem viní za to, že se Rusko nevyvinulo podle jeho představ. Evropská unie je podle Větvičky skvělá myšlenka, ale současná EU je nereformovatelná a jiná než ta, do které jsme chtěli vstoupit a do jaké jsme vstoupili. Přišlo i srovnání se Sovětským svazem…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Trestání Maďarska: Štětina, Telička a Poche pro. Čeští europoslanci jméno po jméně
Jak čeští europoslanci hlasovali o „potrestání“ Maďarska? Některá jména překvapí, jiná ne. Poměrně jednoznačně dal své stanovisko najevo například Miroslav Poche, český europoslaec, který prý stále očekává, že bude jmenován ministrem zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Nikdy jsme se neměli lépe,
říkají čeští milionáři a Miloš Zeman. Nemusím o tom dlouze uvažovat, pro dnešek se budu chovat jako disciplinovaný občan a doslova konzumovat informace z televize.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.6.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Jan Hrušínský sepsal příspěvek ke sto letům republiky: Čehona hajloval, dojil, a teď dostane od Zemana medaili
Herec Jan Hrušínský se ve svém komentáři pro Forum24.cz vyjádřil ke stému výročí od vzniku Československa. „Čehona dostane medaili,“ uvádí Hrušínský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Principál Hrušínský vzkazuje národu: Vy se smějete, ale jste prakticky zničeni. Pohovořil o inženýru Zemanovi, pouštějícím si v Lánech porno
Herec Jan Hrušínský, principál Divadla Na Jezerce, v komentáři pro server Neovlivní.cz zhodnotil nedávno skončené léto. Stalo se toho v něm hodně, ale jen málo z toho bylo veselé. Konstatoval, „že jsme prakticky zničeni".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: „Nýčko jedem do Banátu!“
Stále stejná písnička před létem : „…u moře jsme leželi již několikrát, prochodili jsme Paříž, Řím, Petrohrad, zdolali jsme Alpy i Krkonoše, košíky hub jsme našli na Šumavě, kam tedy letos na dovolenou ?“ Můžeme si vybírat, opět si lehnout do písku, nebo vidět něco romantického, nevšedního, na co budeme dlouho vzpomínat ? Dám vám tip.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Znovu se ozývají hlasy volající po ostnatých drátech. Nechápu. A nechápou to ani lidé, kteří chodí do divadel, domnívá se herec Jan Hrušínský
Jan Hrušínský, příslušník slavného hereckého rodu a režisér, poskytl rozhovor serveru Neovlivní.cz. A nebyl to úplně optimistický rozhovor. Pan Hrušínský má totiž obavy z toho, co vidí na české politické scéně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist