nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Babiš s Brabcem podpořili záchranu syslů, několik jich vypustili
Agentura ochrany přírody a krajiny ČR se snaží v záchranném programu vrátit do přírody sysly, kdysi běžní hlodavci z ní totiž téměř vymizeli. Několik syslů dnes u obce Raná na Lounsku vypustili také premiér Andrej Babiš a ministr životního prostředí Richard Brabec (oba ANO), aby tak záchranný program podpořili. Letos zde bude vypuštěno na 80 syslů, původem jsou z českých zoologických zahrad i z chovů v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Babiš mluvil s Donaldem Trumpem. A ten se vyjádřil o českém národě
Český premiér Andrej Babiš (ANO) vyrazil do Francie na oslavy stého výročí konce první světové války. Při té příležitosti mluvil s celou řadou světových politiků. A toto se od nich dozvěděl...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Největším nepřítelem Trumpa je... Trump
Dva dny po hvězdném projevu před oběma komorami Kongresu, kterým momentálně vyrazil dech zavilým nepřátelům a posedlým kritikům, prezident Trump byl opět ve vrcholné formě. Tentokrát samozřejmě z opačné strany aby snad někdo 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.3.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Budu ho volit. Je to kampaň proti němu. Nechápu, co ty lidi táhne na takové shromáždění... Andrej Babiš vyrazil mezi lidi
REPORTÁŽ Andrej Babiš ještě jako ministr financí navštívil jižní Čechy. Mluvil například se studenty na vysoké škole a v jedné z místních restaurací měl i komornější setkání s lidmi, kteří se s ním chtěli potkat a promluvit s ním. Andrej Babiš se vyjádřil nejen k ČSSD, konkrétně k premiéru Sobotkovi, ale i k demonstracím, které se proti němu a prezidentu Zemanovi v těchto týdnech konají po celé republice. „Já vadím plno lidem,“ říká brzy už bývalý ministr financí s tím, že za krizi podle něj může právě Bohuslav Sobotka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Důchodci volí nejvíc ANO, Piráty lidé do 30 let. Oběma stranám vychází kampaň nejlíp, píší noviny
Kdo volí Andreje Babiš( ANO)? Nejčastěji lidé starší šedesáti let. A kdo volí Piráty, kteří jsou teď podle posledního průzkumu druhou nejsilnější sněmovní stranou? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Analytik Koller vyrazil do boje proti „ekologistům“. Padly silné argumenty
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA "Je to stejný podvod, jako zvýšení platů a důchodů od Babiše v době, kdy raketově rostou ceny prakticky všeho. Ve výsledném má dáti-dal nakonec důchodci nedostanou nic, někteří na tom budou možná hůř." Takto ostře se ve svém komentáři pustil analytik Martin Koller do tzv. ekologistické lobby a jejích požadavků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Martin Komárek k prezidentské volbě: Oba dva čilí důchodci jsou na startovní čáře a je to 50 na 50
Jaké jsou šance Miloše Zemana obhájit svůj prezidentský post? A má šanci Andrej Babiš sestavit většinovou vládu navzdory riziku jeho vydání policii?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zásah centrální vlády v Madridu proti Katalánským občanům, kde to jsme, to je diktatura.
Obrazy přenášené zpravodajskými weby o brutálním zásahu centrální španělské policie proti vlastním občanům, kteří přišli pokojně vyjádřit názor k volební urně, jsou šokující, děsivé a alarmující. Toto vláda v Madridu přehnala.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.10.2017 v 16:40, zobrazit podobné
TOPlist