nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Babiš navštívil Klause i Zemana
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2021 v 16:35, zobrazit podobné
V písecké nemocnici dětem ukáží, jak správně mýt ruce
Písecká nemocnice připravuje na pondělí 15. května zábavně-vzdělávací akci pro žáky základních škol. V rámci Světového dne zdraví a Mezinárodního dne hygieny rukou jim zdravotníci ukáží, jak správně mýt ruce a naučí je základy zdravovědy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Olga Sommerová, kandidátka TOP 09: Elita národa jsou slušní dobří lidé, kteří dělají něco pro vlast. Nechápu voliče Zemana, Babiše a Okamury
Režisérka Olga Sommerová se rozhodla při děkovné řeči na slavnostním večeru Českého lva bojovat za obranu České televize před oligarchy. Rozhovor s ní nyní přinesl server Seznam Zprávy. Sommerová převzala ocenění za dokument o zpěvačce Soně Červené. V minulosti režisérka kandidovala do Sněmovny za TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
450 tisíc euro stojí jeden uprchlík. Já tu nechci šátky! Sprchují se v bazénech, narušila česká režisérka poklidné vysílání ČT o Německu
Režisérka a producentka Iva Švarcová, jež vyrůstala v Německu a dlouhodobě v zemi žije, se pro ČT24 vyjádřila k situaci po německých parlamentních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Bordel jak po cikánech, říkají. A vyprávějí vtipy. Je to úmorné, naříká na český rasismus režisérka Monika Le Fay
Režisérka Monika Le Fay se na svém facebookovém profilu rozepsala o tom, jak se jedna tmavá holčička rozhodla kvůli šikaně spáchat sebevraždu. Následně se její slova věnovala rasismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Mě projev Miloše Zemana potěšil
Nevím, co kdo může mít proti inauguračnímu projevu prezidenta Miloše Zemana. Z mého pohledu to bylo skvělé představení. Kdybych byl přítomen v sále, dočkal by se Miloš Zemana ode mne potlesku ve stoje.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.3.2018 v 06:40, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Nechápu
Asi proto, že pocházím z těch méně vzdělaných a inteligentních dolních deseti milionů, kteří volili M. Zemana. Jsem ale zase rád, že nejsem takový prosťáček sám, ale že nás jsou miliony. Jakže to zpíval Jan Werich, že „Když nás půjdou miliony , všichni proti větru, každý ujde ten svůj metr, dáme metr k metru. Kde je síla zpátečníků, kde je síla větru?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Trump může rozpoutat jadernou válku, varovala z Českého rozhlasu polská režisérka filmu o Palachovi
Hostem čtvrtečního vydání pořadu 20 minut Radiožurnálu byla polská režisérka Agnieszka Holland. V pořadu zaznělo, že většinu času žije v USA a ve Francii, do Polska jezdí spíše pracovně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš seznámí Zemana se stavem jednání s ČSSD o nové vládě
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) seznámí dnes odpoledne prezidenta Miloše Zemana se stavem vyjednávání s ČSSD o nové vládě. V pondělí se Babiš dohodl s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem na návrhu znění koaliční smlouvy. Zbývá ještě dokončit programové prohlášení možného menšinového kabinetu, který by měla tolerovat KSČM.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
To jsem ještě nezažila, ODS už není pravicová strana. Vylučovali komunisti. Veteránka české pravice rozdrtila Fialu i jeho partu
ROZHOVOR „Tohle jsem v ODS ještě nezažila. Mě jedna soudružka v ODS chtěla vylučovat taky, za televizní krizi. Ale v té době si ještě nedovolili,“ říká bývalá poslankyně za ODS Kateřina Dostálová k vyloučení Václava Klause mladšího. Chválí rozhodnutí Zuzany Majerové Zahradníkové, méně pozitivní přístup ale zaujala ke krokům jiných poslanců ODS, o kterých se spekulovalo, že by Klause mohli podpořit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist