ČSSD: Na pohovory už nebudete chodit s obavami
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2021 v 16:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

RUBIKON Centrum: Vězni z Jiřic si vyzkouší pracovní pohovory
V Komunitním centru a zahradě Kotlaska se setkají personalisté z řad firem a odsouzení z Věznice Jiřice. RUBIKON Centrum už poněkolikáté pořádá Pohovory nanečisto – simulované pracovní pohovory, které mají za cíl připravit vězně na skutečná pracovní interview. Akce se uskuteční ve středu 12. prosince od 10:00 a zúčastní se 6 firem a 10 odsouzených z klasické i otevřené Věznice Jiřice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Nebudete svítit, nebudete topit. Alena Vitásková, Štěpán Kotrba a další o budoucím osudu Česka. Šlo i o Rusko
Včera v Poslanecké sněmovně proběhl odborný seminář na téma energetiky. Zaštiťoval ho Jiří Kobza, poslanec za SPD. Hovořili na něm např. Alena Vitásková, bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu, poslanec ODS Jan Skopeček nebo politický analytik Štěpán Kotrba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Veleba: Premiér Sobotka a ČSSD v těchto volbách propadnou
Senátor se vyjádřil ke spekulaci čtenáře, že česká vláda se snaží motivovat ke zvýšení počtu muslimských žen (muslimky dostávají rekvalifikační kurzy zadarmo, jsou jim domlouvány motivační pohovory a dokonce dostávají i nějaké mzdové dotace za zaměstnání muslimky nebo do začátku podnikání jako OSVČ):
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Foldyna se vyjádřil k situaci v ČSSD: Vy mi to nebudete věřit...
Stane se šéf ČSSD a premiér Bohuslav Sobotka první obětí blížících se podzimních voleb? Sociální demokraté ve středu oznámí, zda současný premiér zůstane i volebním lídrem, nebo ho nahradí ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. V pondělních Událostech, komentářích České televize se k situaci v ČSSD vyjádřil poslanec Jaroslav Foldyna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Tuto zemi nedáme! Chovanec vystoupil na sjezdu ČSSD s bouřlivým projevem a sklízel ovace
Statutární místopředseda Milan Chovanec přijel na sjezd sociální demokracie s obavami, že uvidí šedou stranu. Je však rád, že potkává lidi sebevědomé a odhodlané bojovat. To řekl ve svém úvodním slovu, jež bylo na rozdíl od toho, které přednesl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), často přerušováno potleskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Chvojka (ČSSD): Když je někdo nemocný, neměl by chodit do práce
Komentář na facebookovém profilu k návrhu na zrušení tzv. karenční doby
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Moje děti na pastvu posílat nebudete! U Jílkové se strhla krutá bitva o to, co budou jíst děti ve školách
„Pokud chcete posílat děti na pastvu, tak prosím, ale rozhodně tam nebudete posílat moje děti!“ rozčílil se v pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové ředitel pro programování a strategii Potravinářské komory ČR Miroslav Koberna. Před kamerami České televize se řešila tzv. pamlsková vyhláška pro české školy. Došlo i na obvinění, že vyhláška podporuje potraviny dovážené ze zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist