nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Vaše Věc: Zeman asociální?
Miloš Zeman si velmi pečlivě budoval image „politika z lidu“ a nyní pokračuje v budování svého obrazu jako obrazu lidového prezidenta, který vnímá problémy běžných lidí. Jeho vyjádření o tom, že stovka za den v nemocnici žádného důchodce nezabije, do tohoto jeho obrazu ovšem příliš nezapadá…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Neznámá firmička z USA a miliardář Strnad.Příběh, který není jako z pohádky
Česká média nedávno informovala o tom, že průmyslovou skupinu Czechoslovak Group, vlastněnou nejmladším českým miliardářem Michalem Strnadem, žaluje v USA neznámá firma Sarn. Jak se píše v aktuálním vydání Týdne, s žalobou to nebude tak horké, protože Sarn i její český spolupracovník Armen Agas prý působí jako obchodníci s teplou vodou a mají zlozvyk soudit se s bývalými klienty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Benešová rozhodla o předání údajného vraha Déra do Maďarska
Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) dnes rozhodla o předání zadrženého Csaby Déra z Česka do Maďarska. O vydání muže podezřelého ze tří nájemných vražd usilovalo také Srbsko. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Railjet Českých drah ujel milion kilometrů
Vysokorychlostní vlaky railjet jsou jedny z nejvytíženějších souprav Českých drah. Denně ujede 6 moderních jednotek dohromady přibližně 8 600 kilometrů. Souprava s číslem RJ 001 dnes jako první ujela jeden milion kilometrů. Je to stejná vzdálenost, jako kdyby objela 25krát zeměkouli po rovníku, nebo dojela 2,5 krát ze Země na Měsíc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Rakušan (STAN): Rozhodnutí soudu v kauze Čapí hnízdo by s sebou neneslo pachuť nejistoty
Pražský státní zástupce Pavel Šaroch zastavil vyšetřování v kauze Čapí hnízdo. Po třech letech, kdy kauzu dozoroval, dospěl k závěru, že se nestal dotační podvod. Evropský úřad pro boj proti podvodů (OLAF) přitom konstatoval, že u kauzy Čapí hnízdo existuje podezření z dotačního podvodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist