Nacher (ANO): V Senátu ta situace za mě byla jako na horské dráze
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2021 v 19:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Jan Bureš: Akcie jako na horské dráze, český průmysl ovšem nabírá druhý dech
Trhy zažívají návrat extrémní volatility.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Senátorka Horská: Chceme zmírnit negativní dopady rozpadů rodin na děti
V pátek 12. května proběhne v Senátu Parlamentu České republiky odborný seminář Rozpad rodin – největší překážky v úspěšném řešení krizové situace. Akce probíhá pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Miluše Horské, europoslance Tomáše Zdechovského a poslance Víta Kaňkovského.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jako jediní známe detaily primárek ANO v Praze. Nacher překvapil silnou pozicí, řeč byla taky o Krnáčové
Vysoká účast a silný mandát, s těmito předpoklady odešel poslanec Patrik Nacher po sobotním jednání jako lídr pražské kandidátky ANO. O tom ParlamentníListy.cz ostatně informovaly jako první. Nyní naše redakce získala prohlášení, které těsně po svém jmenování poskytl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): Fráze draze placené
Na inflaci zbytečných slov jsme si už zvykli. Málokdo si však uvědomuje, jak draze jsou slova našich politiků placená. A fajnšmekr zavzpomíná na slova, která kdysi snad tolik nestála, ale zato byla do skaly tesaná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Rodiče musí vědět, na čem se mají po rozchodu domlouvat
V Senátu Parlamentu České republiky se uskutečnil odborný seminář Rozpad rodin – největší překážky v úspěšném řešení krizové situace, který poukázal na nedostatečnost a nekoncepčnost podpůrných služeb pro děti v rozchodové situaci a chybějící edukaci rodičů, kteří často dostatečně nechápou, co znamená rodičovská zodpovědnost. Akce proběhla pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Miluše Horské, europoslance Tomáše Zdechovského a poslance Víta Kaňkovského.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ministryně Dostálová: Činnost Horské služby je zajištěna, panika není na místě
V Horské službě ČR, o.p.s. vzrostly platy. MMR počítá stejně jako u všech svých organizací s úsporami ve výši zhruba 10 %. Navíc ty se v žádném případě nedotknou investic do vybavení, dopravních prostředků, obnovy radiosítě či záchranných stanic Horské služby a to včetně nákupů pozemků. MMR má v případě potřeby další zdroje pro Horskou službu. Více by se mohly zapojit také kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Rodiče musí vědět, na čem se mají po rozchodu domlouvat
Dne 12. května se v Senátu Parlamentu České republiky uskutečnil odborný seminář Rozpad rodin – největší překážky v úspěšném řešení krizové situace, který poukázal na nedostatečnost a nekoncepčnost podpůrných služeb pro děti v rozchodové situaci a chybějící edukaci rodičů, kteří často dostatečně nechápou, co znamená rodičovská zodpovědnost. Akce proběhla pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Miluše Horské, europoslance Tomáše Zdechovského a poslance Víta Kaňkovského.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
FOTO "Tlemila se jako... Ta tlemící se..." Miroslav Sládek napadl vysokou političku. Jak zamlada
Republikán Miroslav Sládek se na svém facebookovém profilu vysmál místopředsedkyni Senátu Miluši Horské za její snímek v muslimském hábitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Konec předražených hrnců? Roky se to neřešilo, ministryni Benešovou téma zajímá. Poslanec Nacher a lovec šmejdů spustili akci
ROZHOVOR Poslanec ANO Patrik Nacher se spolu se soukromým detektivem a „lovcem šmejdů“ Zbyňkem Prouskem pustil do akce, jejímž cílem je ztížit v Česku život takzvaným šmejdům, tedy pochybným podnikatelům, kteří s prodejem zboží nevalné kvality cílí převážně na seniory. Co se na šmejdy chystá a jaká řešení by byla možná, odkrývá Nacher v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
AOPK: Evropské peníze pomohou jedinečné horské přírodě na Pradědu
Dnes byl na Pradědu v Jeseníkách představen projekt, který napomůže zdejší jedinečné horské přírodě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist