Richard Pokorný: Proč Piráti nemohou vyhrát letošní volby?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2021 v 19:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Piráti mají podle Bartoše ambici vyhrát komunální volby v Praze
Piráti mají podle svého předsedy Ivana Bartoše ambici vyhrát komunální volby v Praze. Uspět chtějí také v dalších krajských městech. Bartoš to dnes řekl při zahájení kampaně před obecními a senátními volbami. Piráti slibují otevřené radnice, dostupné bydlení, transparentní rozhodování, zapojení občanů do řízení města a skoncování s klientelismem, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Mladý lidovec Heller: Mysleli jsme si, že voliči komunistů budou postupně vymírat. Jsme výjimeční v tom, že u nás mohou vyhrát volby ti, co lžou
ROZHOVOR „Pojem pražská kavárna je potřebou Miloše Zemana vytvořit pocit třídního boje,“ říká mladý lidovec Šimon Heller. Sdělil svůj názor na to, proč Miloš Zeman nakonec zvítězil, a vyjádřil se i k velkým emocím, které prezidentské volby vyvolaly. „Volby jsou o emocích, to je zkrátka fakt. A to nejen u nás. Výjimečnost voleb u nás je v tom, že ti, co beztrestně lžou, mohou vyhrát,“ říká Šimon Heller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vyhrajeme volby, sestavíme vládu, plánují Piráti. Už v eurovolbách chtějí dvacet procent
Piráti se svými ambicemi vskutku netají a nemají ani nízko položenou laťku. V květnu chtějí vyhrát eurovolby a za dva roky by pak rádi vyhráli i parlamentní volby a sestavovali vládu. Řekl to na celostátním fóru strany předseda Pirátů Ivan Bartoš. Píše to server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Richard Pokorný: Kdo se bojí Přísahy?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2021 v 09:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Proč Zeman vyhrál volby?
Člověk se chybami učí pouze tehdy, pokud si na ně nezvykne. Potom už těžko bude hledat východisko. Vyhrát volby je rovněž nutné se naučit. Je to věda sama o sobě a umění sama sebe prodávat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
ČSSD ještě může ty volby vyhrát, ujišťuje Vladimír Špidla
Expremiér a současný šéf premiérových poradců Vladimír Špidla v rozhovoru pro Týdeník Echo tvrdí, že volby se ještě dají vyhrát. Stačí prý občanům vysvětlit, co pro ně vláda Bohuslava Sobotky v uplynulých třech letech udělala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist