nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Želízko (ČSSD, Praha 10): Šikanujete nás, pane Chovanec. Přeregistrujte celou Prahu členů sociální demokracie. Co to Slezák a Dolínek předvádí?
V příloze k dispozici dopis, který by mohl Vás a Vaše redaktory věnující se situaci v ČSSD zajímat, potažmo Vaše čtenáře. Místopředseda OVV ČSSD Praha 10 pan Petr Želízko (na Praze 10 je největší organizaci ČSSD v Praze) aktuálně zaslal tento dopis statutárnímu místopředsedovi ČSSD Chovancovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Kulhánek (ODA): Mít kde nakoupit a vyzvednout poštu
Vesnické prodejny zhasínají jako svíčky, přidávají se poštovny. Vesnice není v centru hledáčku supermarketů, Česká pošta se snaží zlomit ekonomickou ztrátu plánem na zavírání poboček. Jenže na vesnicích pořád žijí lidé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Dolínek (ČSSD): Systém sdílených kol je dalším krokem k vyšší kvalitě dopravy
Na spolupráci v oblasti provozování systému sdílených kol se dnes Praha dohodla s místními provozovateli této služby. Při příležitosti Dne bez aut podepsali memorandum náměstek primátorky hl. m. Prahy Petr Dolínek a zástupci společností Rekola, Velonet, HomePort a Lime. Jejich společným cílem je zlepšit mobilitu obyvatel i návštěvníků hlavního města a zároveň zvýšit kvalitu životního prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Dolínek volá spolu s kolegy z Prahy: ČSSD se musí razantně proměnit
ČSSD se musí od základů proměnit, kosmetické změny nestačí. V reakci na neúspěch v evropských volbách, v nichž sociální demokraté získali 3,95 procenta hlasů, to uvedl předseda pražské organizace ČSSD Petr Pavlík. Podle poslance z Ústeckého kraje Jaroslava Foldyny se ČSSD pohybuje na hranici klinické smrti, řešením ale není odchod předsedy Jana Hamáčka, protože jiného lídra strana nemá. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
KDU-ČSL, Zelení a ČSSD Praha 2: Radnice zadržuje poštu, určenou členům zastupitelstva
Úřad městské části Praha 2 zadržel na tři týdny dopis sdružení Oživení o. s., adresovaný všem členům a členkám zastupitelstva, zaslaný datovou schránkou dne 19. 3. 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Nesmíme změnit kurz, řekl Dolínek k toleranci vládního kabinetu ze strany komunistů
Hostem Interview ČT24 byl dnes poslanec a někdejší místopředseda ČSSD Petr Dolínek. Hovořil mimo jiné o referendu ČSSD o vstupu do vlády s hnutím ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Dolínek z ČSSD pomáhá Fialovi odstranit Klause. S tímto nastoupil do sněmovního řečniště
ODS se na první pokus nepodařilo sesadit z postu předsedy školského výboru Sněmovny svého bývalého člena Václava Klause mladšího. S druhým pokusem přispěchal občanským demokratům na pomoc demokrat sociální, a to Petr Dolínek. Na půdě Sněmovny vysvětlil, proč musí Klaus z tohoto postu zmizet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Dolínek (ČSSD): Za jízdu ve vyhrazeném pruhu nově pokuta na místě
Poslanec Dolínek navrhuje rozšíření pravomocí obecní policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist