Stát nemá stavět byty, ale uvolnit byrokracii. Pavel Sehnal k bydlení
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2021 v 21:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Stát by měl dle lidovců dát obcím peníze, aby začaly stavět byty
Stát by měl podle lidovců podpořit města a obce, aby rychle začaly stavět vlastní byty. Měl by jim na to poskytnout peníze ze státního fondu na podporu bydlení. Na dostupné byty by se měly přebudovat také nevyužívané obecní, městské i státní objekty. Na tiskové konferenci to dnes řekl šéf poslanců KDU-ČSL Jan Bartošek. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Mladí ve Zlínském kraji potřebují cenově dostupné bydlení
Nízké mzdy a drahé bydlení se odráží v odchodu mladých mimo Zlínský kraj. Tady by měl pomoci stát, kraj, obce a města. Prostě začít stavět cenově dostupné byty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Park Miloše Formana, úleva dopravě a nové byty. Pavel Sehnal (ODA) o své vizi Prahy
VIDEO Nové vedení hlavního města by mělo ulevit dopravě, rozprostřít turisty také více z centra a rozhodně nestavět sociální byty. Kandidát na primátora za ODA - Krásná Praha Pavel Sehnal ve studiu TV ParlamentníListy.cz uvedl, že vybudováním kancelářských budov na krajích Prahy by občané tam žijící nemuseli zbytečně cestovat do centra. Přebudování holešovického výstaviště na Park Miloše Formana, který by nabízel kulturní a společenské vyžití, by podle Sehnala ulevilo historickému centru od turistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Fiala: Stát nemá zbytečně zasahovat lidem do života
Komentář na facebookovém profilu k zvyšování daní a byrokracii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ze začátku si myslíte, že je to nějaká hra, co se dá vypnout, ale ono se to vypnout nedá a vy musíte dál pokračovat, říká o své cestě na severní pól Pavel Sehnal
Předseda Občanské demokratické aliance Pavel Sehnal se zařadil mezi pár Čechů, kterým se podařilo dobýt severní pól. Celá cesta zabrala výpravě osm dní. Cesta mrazivou arktickou pustinou byla dlouhá neuvěřitelných 111 kilometrů. Do cíle, na nejsevernější místo světa, se Pavel Sehnal dostal 12. dubna, a to o dva dny dříve, než bylo plánováno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Práce v místě bydliště a dostupné bydlení, kandidát ODA na pražského primátora Sehnal představil priority
Občanská demokratická aliance ve čtvrtek 16. srpna v aquaparku v Čestlicích u Prahy odstartovala svou předvolební kampaň. Pražským lídrem strany je finančník a úspěšný podnikatel, rovněž držitel ochranné známky ODA Pavel Sehnal. V hlavním městě usiluje o křeslo primátora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Pavel Sehnal: Praha se v ubíhajícím čase mění do krásy. To chci ukazovat
Pavel Sehnal je podnikatel, který po převzetí firmy Incheba na holešovickém výstavišti má velké plány právě v této lokalitě, i ve spolupráci případně s Magistrátem hlavního města Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist