nejlepší články ze dne: 16. 09. 2021

Související články

Hejtmanka Mračková Vildumetzová: V čem se liší porušení pravidel u školky ve městě a na venkově?
Komentář na facebookovém profilu k sankcím za porušení pravidel GDPR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Filip (KSČM): Všude žijí lidé, aneb byty pro mladé lékaře i učitele
Chybí lékaři, chybí učitelé, chybí…chybí… Ne všude někdo chybí, ale v malých obcích a v různých částech naší vlasti ano. Co s tím budete dělat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
dTest: Za co všechno vám v přírodě hrozí pokuta
Turistika, houbaření a táboření má v Česku dlouhou tradici. Pro pohyb a pobyt v přírodě však platí mnoho právních pravidel. Ochranu přírody a krajiny upravují nejen zákony, ale i návštěvní řády národních parků a dále předpisy měst a obcí. Za jejich porušení může být uložena pokuta ve výši pěti, ale i sto tisíc korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Pouze na PL: Mrazivé výpovědi z místa tragédie ve Stonavě. Není to prý jako dříve. Padla řeč i na Bakalu
REPORTÁŽ Pláč, rozčílení, rezignace. Velmi smutná atmosféra vládne před vánočními svátky na dole ČSM ve Stonavě na Karvinsku. Na památku mrtvých kolegů lidé zapalují svíčky a zdrceně opakují slova o tragédii a neštěstí. Lidé se zkušeností práce přímo na šachtě pochybují o tom, že by došlo k porušení bezpečnostních pravidel: „Náhle se musel nakumulovat v uhlí metan.“ Návštěvu premiéra lidé ocenili jako projev úcty. Padla i slova o prestiži hornického povolání: „Klesla na minimum.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Michael Rada: Firmám prý chybí lidé, říká Paroubek
Když na mne na serveru vykoukl výše uvedený název článku ("Paroubek: Firmám prý chybí lidé", měl jsem velkou radost, že to konečně začalo a politici namísto sak, obléknou si pracovní oděvy a namísto svých kanceláří půjdou pomáhat firmám, kterým schází lidé, a to vše s panem Jiřím v čele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Pohybují se tu stovky potenciálních teroristů. Německý úřad vystoupil s nečekaně upřímným přiznáním
Spolkový kriminální úřad (BKA) sdělil Němcům, že v jejich zemi žije přibližně 570 lidí, kteří teoreticky mohou spáchat teroristický útok. Tito lidé jsou pod dohledem úřadů. Informovala o tom agentura DPA. Zprávu převzal server německého bulvárního deníku Bild.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa: Deset pravidel WHO k zabezpečování zdravotní nezávadnosti potravin
Stání veterinární správa (SVS) doporučuje k zabezpečení zdravotní nezávadnosti potravin dodržování 10 jednoduchých pravidel naformulovaných WHO. Pravidla jsou promyšleně a důkladně sestavená, a proto platí již řadu let bez výraznější změny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
,,Poplatky ČT? Ať si lidé rozhodnou, které TV zaplatí.” Docent Novák, kontrolor všech televizí, oživuje plán Železného. A chtěl trestat vysílání o Ukrajině
ROZHOVOR Veřejnoprávní televize momentálně není nikterak existenčně ohrožena. Ohroženo je však její postavení jako vzoru pro ostatní česká média. Je o tom přesvědčen advokát a člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Daniel Novák. Otevřeně říká, že by se určitě přikláněl ke zrušení povinné platby rozhlasových a televizních poplatků. Pokud by zůstaly zachovány, tak by se mu zamlouval někdejší návrh bývalého ředitele Novy Vladimíra Železného, aby občané mohli každý jednotlivě rozhodnout, kterému provozovateli coby nositeli veřejnoprávní služby by měly připadnout. Tento systém by byl jistě demokratický a ukázal by míru „veřejnoprávnosti“ médií na českém trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist