nejlepší články ze dne: 16. 09. 2021

Související články

Kompetence orgánů ochrany veřejného zdraví ve stavbách pro bydlení
Stavby pro bydlení zahrnují rodinné domy, bytové domy, byty umístěné v polyfunkčních domech a ojedinělé byty v dalších objektech. Ve výše uvedených objektech je prioritou zajistit zdravé životní podmínky zejména v místech, kde se osoby zdržují nejčastěji. Takovými místy jsou obytné místnosti, nikoli např. koupelny, WC, haly, chodby a kuchyně s plochou menší než 12 m2.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Brno chystá domy s 30 lůžky pro zdravotně a duševně postižené
Brno za 94 milionů vybuduje dva bytové domy s 30 lůžky pro zdravotně a duševně postižené. Polovina vznikne v novostavbě v Nováčkově ulici a zbytek po opravě domu v Mostecké ulici. Novinářům to řekla primátorka Markéta Vaňková (ODS). Novostavba bude stát 38,5 milionu korun a oprava s přístavbou 55,5 milionu. Město většinu nákladů pokryje z dotací od Evropské unie. Práce mají být hotovy v polovině příštího roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Primátor Nwelati: Začala rekonstrukce Železné ulice, parkoviště je v provozu
V pondělí 28. srpna odstartovala plánovaná rekonstrukce Železné ulice, která bude rozdělena do tří etap. "Půjde o úpravu povrchů komunikace a chodníků, a to v úseku od křižovatky s ulicí K. Militké až po náměstí Míru. Celá rekonstrukce by měla být dokončena v listopadu letošního roku, pokud vše půjde podle plánů," vysvětlil primátor Mladé Boleslav Raduan Nwelati.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Postavení odpovědných majitelů bytů se zlepší
Celá řada z nás (zhruba polovina obyvatel) žila nebo žije v bytech, které jsou v bytových domech. Od roku 2000 jsme se museli ze zákona stát členy společenství vlastníků a začít se starat o své bytové domy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Chtěl s gentlemanem Kalouskem zastavovat příšery a kreatury, nakonec to zabalil. Herec Navrátil do Senátu kandidovat nebude
Herec Oldřich Navrátil kandidovat do Senátu za TOP 09 nebude, zůstane u herectví. „Stáhli jsme to, dnes se to rozhodlo,“ uvedl podle iDNES.cz Navrátil a dodal, že důvodem je nedostatek podpory ze strany ostatních pravicových stran. Zástupci TOP 09 měli zájem, aby Navrátila podpořila například ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist