Sněmovní komise k otravě Bečvy končí. Vydá závěrečnou zprávu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2021 v 07:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 09. 2021

Související články

Rozvoral (SPD): Chceme potrestání všech viníků, kteří vytunelovali OKD
Sněmovní vyšetřovací komise zveřejnila minulý týden „Závěrečnou zprávu Vyšetřovací komise k OKD“, ve které se konstatuje, že některé předchozí vlády pochybily při privatizaci OKD, a tím připravily náš stát o miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Komise k únikům ze spisů by měla uzavřít svou práci
Sněmovní vyšetřovací komise k únikům informací z vyšetřovacích spisů by dnes měla schválit svou závěrečnou zprávu. Podle předsedy komise Martina Plíška (TOP 09) by se v závěrečné zprávě měla objevit doporučení na změnu některých zákonů, aby se do budoucna únikům zamezilo. Celá Sněmovna by o zprávě komise měla rozhodovat v úterý, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Kdo je to ten Šuman? Na to nemusela zasedat žádná komise! Poslanci schvalovali zprávu komise k odposlechům a bylo to mimořádně veselé
„Dodnes se nezjistilo, kdo se skrývá za přezdívkou Šuman!“ „Docházelo k únikům, ale na to nemusela zasedat žádná komise!“ „Pro mne je těžko akceptovatelné usnesení, které je založené na informacích z kriminální činnosti!“ I takto se dnes poslanci ve Sněmovně na schůzi pohoršovali nad tím, že vlastně vyšetřovací komise, která se zabývala úniky informací z policejních spisů, nic nevyřešila. Přesto závěrečnou zprávu této komise přijali a schválili její doporučení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Oceňuji práci komise, vláda musí vyvodit důsledky
Předseda ODS Petr Fiala ocenil fungování komise pro prošetřování reorganizace policejních útvarů, jejíž závěrečnou zprávu v Poslanecké sněmovně zveřejnil předseda komise Pavel Blažek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Co provedeme s Bakalou? Sněmovní komise pokračuje v práci
Sněmovní vyšetřovací komise k prověření privatizace těžební firmy OKD dnes vyslechne hlavně bývalé úředníky ministerstva financí. Domlouvat se bude i na postupu vůči finančníkovi Zdeňku Bakalovi, který se před komisi odmítl dostavit. Novinářům to před jednáním řekl předseda komise Lukáš Černohorský (Piráti). Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Máme problém, zjistila sněmovní komise k odposlechům. Jaký?
Sněmovní komise pro kontrolu použití odposlechů dnes konstatovala, že v případě česko-íránského podnikatele Shahrama Abdullaha Zadeha došlo k protiprávnímu zásahu do jeho komunikace s obhájcem, když byla zahrnuta do vyšetřovacího spisu. V dalším usnesení komise uvedla, že státní zastupitelství z pochybení zatím na rozdíl od policie nevyvodilo odpovědnost, řekl dnes novinářům předseda komise Daniel Korte (TOP 09). Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Sněmovna probere dálnici D47 a mlčenlivost členů komise k policii
Sněmovna bude dnes hlasovat o tom, zda zbaví mlčenlivosti členy někdejší vyšetřovací komise k reorganizaci policejních útvarů. Bude také projednávat závěrečnou zprávu z prověřování pochybení při výstavbě dálnice D47 u Ostravy, informuje ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Sněmovna projedná zprávu ke sporné policejní reorganizaci
Sněmovna dnes projedná závěrečnou zprávu své vyšetřovací komise ke sporné reorganizaci celostátních policejních útvarů. Na programu jsou také pravidelné interpelace na členy vlády a některé mezinárodní smlouvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ondráček hodil ručník do ringu. Končí jako šéf kontrolní komise GIBS
Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček oznámil, že už nehodlá snášet tlak, který je na něj vyvíjen a raději se vzdá postu šéfa sněmovní Komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist