nejlepší články ze dne: 22. 09. 2021

Související články

Křesťanský filozof: Křesťané by neměli volit lidovce. Znám řadu uvážlivých křesťanů, kteří zvolí Okamuru a vidí zločinné elity a nekončící příval migrantů, co mají dobyvačnost v krvi…
ROZHOVOR „Pokládám jeho diskvalifikaci Okamury za nesprávnou a ukvapenou. Znám řadu uvážlivých křesťanů, kteří budou Okamuru volit. Nikoli proto, že by podlehli jeho fobiózním agitkám, ale protože je jediný, kdo zastává rozumný názor k migračnímu šílenství EU a má reálnou šanci se dostat do parlamentu,“ říká křesťanský filozof Jiří Fuchs k tomu, že biskup Holub prohlásil, že Okamura je pro křesťany nevolitelný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš: Okamura, to je taková snůška lží. Vůbec nechápu, jak někdo může napsat takové obludnosti. Začnu s Piráty
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš v rozhovoru pro server Aktuálně.cz naznačil, že by si přál jednobarevnou vládu hnutí ANO. Žádá proto voliče, aby mu dali maximum hlasů. Neví totiž, s kým by mohl uzavřít koalici. Jen si vezměte takové Piráty nebo Tomia Okamuru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš promluvil ke kauze mýto: Faltýnka vyšetří policie. Tečka
Premiér Andrej Babiš se vyjádřil ke kauze mýtného tendru, v níž figurují předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek a šéf antimonopolního úřadu Petr Rafaj. V rozhovoru pro Právo zveřejněném serverem Novinky.cz Babiš sdělil, že zatím prý nebude žádat o jejich odchod, chce vyčkat na vyšetřování policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Prohlášení pražské policie
Policie odpověděla na žádost Poslanecké sněmovny o vydání spisu v kauze Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist