nejlepší články ze dne: 24. 09. 2021

Související články

Chemnitz: Ale ale. Po zveřejnění fota ,,pravicového extremisty" přišla omluva
Mainstreamová média tvrdí, že na demonstracích v Saské Kamenici bylo vidět hajlování příznivců „extrémní pravice“. Jak však dokazuje omluva redakce serveru operátora T-mobile, minimálně v jednom z případů hajlování šlo o provokaci radikální levice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Protipirátská aliance: Za nelegální programy v průměru firmy zaplatí odškodné čtyři sta tisíc korun
Kvůli pirátství softwarové firmy působící v Česku přicházejí ročně o 3,6 miliardy korun. Firmy užívající nelegální software se daří rychleji odhalovat díky systému odměn za nahlášení pirátství. Průměrná náhrada škody se vyšplhala na 400 tisíc korun. Nejvyšší náhrada činila milion korun. Hlavním motivem pro oznámení je získání finanční odměny (71 %), msta zaměstnavateli (15 %) a nesouhlas s protiprávním jednáním firmy (11 %).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Slečna z Kliniky chtěla upalovat policajty. A teď hrozí žalobou dámě, která se proti tomu ohradila
Bývalá policistka Petra Lhotáková, která upozorňovala na aktivistku z Kliniky, která na festivalu Prague Pride vyzývala k použití Molotovova koktejlu na policii, se má omluvit. Požaduje to advokátka aktivistky po zveřejnění rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, kde Lhotáková používá výrazy jako „je opravdu blbá“, „exot“ či „lehkoživka“. Lhotáková omluvu odmítla a nyní obdržela předžalobní výzvu, kde se opět požaduje omluva. Lhotáková na svém Facebooku nepřímo vzkázala, že se ráda sejde u soudu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist