Pavel Smutný: Význam svaté Ludmily je stále nedoceněn
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2021 v 16:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 29. 09. 2021

Související články

Nápad Babiše nevytvořit ministerstvo vědy je neuvážený, říká prezident česko-izraelské komory Pavel Smutný
"Dnešní Mozart je zřejmě ajťák... Technický pokrok bez kultury a civilizace nebude mít smysl," říká v Rozhovoru s... regionalnitelevize.cz čerstvý Rytíř umění a literatury a prezident Česko-izraelské smíšení obchodní komory Pavel Smutný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Proč volit KDU-ČSL podle Ludmily Šimkové a Josefa Kubiše
Proč je dobré volit KDU-ČSL podle Ludmily Šimkové, kandidátky č. 15 za Středočeský kraj, a Josefa Kubiše, předsedy místní organizace Nymburk?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Senátor Orel: Na vysychající řeky a umírající stromy je smutný pohled. Ale nemusí být
Vysychající řeky, umírající stromy, to je skutečně velmi smutný a především nebezpečný stav, který se dotýká každého z nás – i když si to řada lidí vůbec nepřipouští. Stav krajiny a stále rozsáhlejší sucho patří mezi alarmující zprávy. Řešení, jak zadržet vodu v krajině, jsou přitom známá. Podívejte se, co doporučuje senátor za Zelené a ekolog Petr Orel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zdravotnictví: Ředitelem FN u svaté Anny v Brně je Vlastimil Vajdák
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch jmenoval na pozici ředitele Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně Vlastimila Vajdáka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Martan (SPO): Odešel zachránce Šumavy a mecenáš literatury
Smuteční obřad za zemřelého Františka Taliána se konal 29. listopadu 2018 v kostele ve Svaté Maří u Vimperka. Obřad v netradičním pojetí beze Mše Svaté za účasti dvou farářů byl jistě hlubokým prožitkem hostů; odpovídající vůli zemřelého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Kocáb je ze Zemanova vítězství smutný
Muzikant a bývalý politik Michael Kocáb je zklamaný a smutný z toho, že prezidenta Miloše Zemana neporazil jeho vyzyvatel Jiří Drahoš. Řekl to ČTK. Ocenil ale úroveň kampaně, která byla podle něj kultivovaná a do společnosti se dostala důležitá témata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Pavel Kopecký: Válečné tanečky kolem Sýrie
V Sýrii se bojuje od Arabského jara. Spoustu válečných jar, jejichž smutný příchod někteří z nás dedukovali také z extrémně vleklého zabíjení v sousedním Libanonu. Internacionalizovaného krveprolévání, ohraničeného letopočty 1975 a 1990.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Fakultní nemocnice u svaté Anny má zastoupení v Českém veslařském svazu
MUDr. Pavel Homolka, Ph.D., lékař Kliniky tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně byl zvolen od 1. 1. 2017 do funkce předsedy zdravotní komise Českého veslařského svazu se sídlem v Praze. Jedná se o prestižní ocenění dlouholeté práce nejen pro samotného lékaře, ale také pro celou Fakultní nemocnici u sv. Anny, kde Pavel Homolka pracuje na Klinice tělovýchovného lékařství a rehabilitace (dále KTLR).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist