nejlepší články ze dne: 29. 09. 2021

Související články

„A ty blondýny, co u nás choděj, ty budou chtít taky!“ F. R. Čech řádil opět před kamerou. Toto nás prý čeká s imigranty
Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz nového hosta. Tentokrát proti němu seděl hudebník, bývalý sportovec a politik František Ringo Čech. Popsal, co se stane, až se provalí hráze s migranty. Čech je bytostně přesvědčen, že taková situace přijde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Slovák plánoval teroristický čin. Inspiroval se prý u Islámského státu
Slovák Dominik Kobulnický viněný z přípravy teroristického útoku v Česku plánoval před třemi lety teroristický čin ve slovenském Prešově. Chtěl na autobusovém nádraží nechat vybuchnout tlakový hrnec naplněný kovovými částicemi, řekl dnes u pražského městského soudu. Později ale své radikální názory získané z videí takzvaného Islámského státu přehodnotil, seznámil se blíže s islámskou vírou. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Středoškoláci si budou moci opět vyzkoušet volby. Před čtyřmi roky vyhrála TOP 09
Studenti gymnázií, středních odborných škol a učilišť ve věku od 15 let si mohou opět nanečisto vyzkoušet volby, tentokrát sněmovní. Takzvané studentské volby se uskuteční 3. a 4. října, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Rakušan (STAN): Chceme být střechou, která zaštiťuje lokální aktivity
Brdy a Podbrdsko jsou nádhernou oblastí středních Čech, která sama o sobě láká návštěvníků krásnou krajinou i řadou zajímavých památek. Cestovnímu ruchu je však třeba jít naproti. Měla by se o to postarat agentura pro rozvoj Brd, kterou zakládá Středočeský kraj. O tom, že agentura má za cíl spojovat, ne rozdělovat, se vydal starosty i odbornou veřejnost přesvědčit statutární zástupce hejtmanky a náměstek pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu Vít Rakušan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Wernerová (ČSSD): Dálnice D6 i občané byli tři roky rukojmím ministerstva
Volby mají čarovnou moc. Před třemi roky jsme žádali Ministerstvo dopravy, aby vypustilo ze zpoplatnění dálnici D6. Ministerstvo dopravy v oficiálním připomínkovém řízení žádost Karlovarského kraje zamítlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
O „jaderné elektrárně chudých“ v Československu. S historickým publicistou Zdeňkem Čechem o tajemství bývalého režimu
ČESKÉ OSMIČKY Experimentální jaderná elektrárna na neobohacený uran, takzvaná jaderná elektrárna chudých. Fungovala kdysi v Jaslovských Bohunicích, než tam v prosinci před čtyřiceti lety uvedli do zkušebního provozu první energetický blok nové elektrárny. Historický publicista Zdeněk Čech byl před mnoha roky přímo na místě a dozvěděl se spoustu zajímavých informací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Maďaři budou přísnější na migranty
Maďarský parlament včera schválil vládní návrh zpřísnění ochrany státních hranic. Změny se týkají i zákona o postavení uprchlíků. Migranti budou mít možnost žádat o azyl pouze osobně v tranzitních zónách přímo na hranicích. Informace přinesla agentura MTI.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Milan Smutný: Jen nejlepší učitelé mohou najít a vychovávat nové vůdčí osobnosti společnosti
Najdeme v novém školním roce 2018/2019 mezi jedním miliónem a třemi sty tisíci žáky a studenty českých základních a středních škol nějakého budoucího nového profesora Jaroslava Heyrovského, profesora Antonína Holého, či básníka jako byl Jaroslav Seifert.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Vláda: Rozhovory s ministry budou nově probíhat přímo ve vstupní aule
Úřad vlády zavádí nová pravidla pro rozhovory s ministryněmi a ministry před jednáním vlády. Ti budou poskytovat své komentáře přímo ve vestibulu hlavního vchodu. Jak pro média, tak pro členy kabinetu bude znamenat tato změna především větší komfort.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist