Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2022
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.144x, což odpovídá cca 59.692-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 14. 01. 2022

Související články

Lukáš Kovanda: Hnutí ANO se v ekonomickém volebním programu drží "při zdi"
Komentář k volebnímu programu ANO v ekonomické oblasti
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Bývalý rektor, kandidát SPD: Loupež národního majetku církvemi, spáchaná prodejnými politiky. Překrucování historie provádí dnes a denně ČT
ROZHOVOR „Společnost přestává vnímat různá ‚moudra‘ našich umělců. Jejich prohlášení a výzvy občany už nudí a nereagují na ně,“ říká zakladatel vysoké školy a bývalý rektor, který kandidoval za SPD do Senátu, Lubomír Pána a dodává, jak by to viděl s dotacemi pro režiséra, pokud, jak docent Pána říká, uráží minimálně polovinu občanů ČR. V rozhovoru řekl svůj názor ohledně církevních restitucí a promluvil i o tom, kdo podle něj překrucuje historii. Sdělil také, čí chyby Babišova vláda podle jeho názoru napravuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Česko je příliš centralistické. Přesuňme ministerstva do Brna, vyzývá právník a rektor Zdeněk Koudelka
Právník a rektor Vysoké školy Karla Engliše v Brně Zdeněk Koudelka natočil video, ve kterém apeluje na moravské lokální cítění. Česko je podle něj příliš centralistické a to je podle Koudelky špatně. Více působností by tak podle něj mělo být delegováno z centrálních pražských orgánů na ty lokální. Koudelka ve videu zmiňuje především význam Brna coby druhého největšího města v Česku. Právě sem by se podle něj měly přestěhovat i některá ministerstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Dokdy bude prezident chodit do TV Barrandov?
Nechci se v tuto chvíli již příliš zabývat vážnou ekonomickou situací Soukupovy mediální skupiny. Podle informací, které zveřejnila ČT v programu 168 hodin, je ve vážném stavu. Společnost „Barrandov – Televizní studio, a. s.“, která je vlastníkem licence a zajišťuje provoz TV Barrandov, je ekonomicky v prekérní situaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„Je suis Pražská kavárna.“ Na Albertově se sešlo několik set lidí. Promluvil také rektor Bek: Svobodomyslným lidem se zdá, že se nepodařila volba prezidenta...
Na pražském Albertově se odehrála tradiční vzpomínková akce k 17. listopadu 1939 a 1989. Bok po boku tu vedle sebe stanuli dva rektoři dvou velkých českých vysokých škol, rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima a rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek, který se v minulosti opakovně vymezil proti prezidentovi Miloši Zemanovi. Svobodomyslným lidem se dnes podle Beka může zdát, že ty či ony volby nedopadly dobře. Bek však účastníky požádal, aby nevěšeli hlavu a uchovali si naději.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Tahle vláda nám pořád jen slibuje, ale kolegům stagnují platy, rozčílil se v ČT rektor Bek
Ve čtvrtečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek. Pořádně se obul do koaliční vlády ČSSD, ANO a KDU-ČSL, která prý vysoké školy v podstatě bere na hůl a vůbec neplní to, co slibovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Stanjura: Musí děsit, že by komunisté měli mít vliv na vládu
Hnutí ANO podle občanských demokratů nemyslí spolupráci se sociálními demokraty vážně, jinak by při hlasování o obsazení sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) ve středu neobsadilo s pomocí hlasů KSČM a SPD post svým nominantem. „Nejde o jednu komisi, ale o ten směr. Musí děsit, že komunisté budou mít vliv na vládu,“ uvedl na tiskové konferenci předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura s tím, že varianta vlády ANO a ČSSD s tichou podporou KSČM, kterou mnozí už přijali, není lepší než menšinová vláda ANO tiše podporovaná komunisty a hnutím SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Vás nevolím, s vámi nejdu. Nestraníci prý Babišovi do jeho vlády házejí vidle
Hledání nestranických expertů do menšinové vlády hnutí ANO se Andreji Babišovi nedaří. Jeho nabídku odmítl nejen rektor Mikuláš Bek, ale i další odborníci. Šéf asociace malých podniků Havlíček nekývl na post ministra průmyslu, rektor JAMU Medek nebude příštím ministrem kultury. Nabídku měli odmítnout i šéfka Národního památkového ústavu Naděžda Goryczková a bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné